Witaj w Podróży w Google play i App Store

Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Kalendarium

Zlot Ptaków Polskich - GoniądzSzanowni Państwo,

w dniach 17-19 września 2010 zapraszamy Państwa do Goniądza nad Biebrzą, na pierwszy w historii Zlot Ptaków Polskich!

Szykuje się świetna zabawa – warsztaty przyrodnicze i wycieczki po Bagnach Biebrzańskich, pokazy filmów i prezentacje multimedialne, spotkania z autorami, warsztaty artystyczne oraz koncerty muzyki folkowej.

W niedzielę, 19 września wspólnie podejmiemy próbę ustanowienia rekordu Guinnessa!
Do tego wspaniała atmosfera i pyszne jedzenie - o urodzie miejsca nawet nie wspominając. Wszystko naturalnie w duchu na pTAK!

Aby wziąć udział w Zlocie, najlepiej dołączyć do Klubu Ptaków Polskich.
Zapraszamy wszystkich Bocianów, Kulczyków, Sowińskich, Szczygłów, Wróblewskich oraz im podobnych. Słowem wszystkich, którzy, choć nie zawsze świadomie, posiadają szczególną więź z ptakami - zawdzięczają im swoje nazwiska.

Uwaga - Klub jest otwarty dla wszystkich Bioróżnorodnych – z „pochodzenia” jak i z wyboru. Zapraszamy więc Kwiatkowskich, Lipskich, Dębskich czy Wilkowskich oraz wszystkich ludzi na pTAK!

Wszystko to w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Wiedzy i Edukacji Przyrodniczej pTAK!

Oprócz Klubu Ptaków Polskich mamy jeszcze dla Państwa Szkołę na pTAK! i Ogród na pTAK! Zapraszamy do udziału w ogólnopolskich konkursach, gdzie m.in. będziemy wspólnie wybierać Najpiękniejsze Polskie Drzewo oraz Najpiękniejszą Aleję.
W maju i czerwcu w 10 największych aglomeracjach, na bilbordach oraz plakatach na przystankach autobusowych i tramwajowych, zobaczyć można było Panią Srokę, Panią Sójkę oraz Pana Sowę – z którymi, w gruncie rzeczy, tak wiele nas łączy – w tym najważniejsze: Życie na Ziemi!
Dużo, dużo więcej na: www.jestemnapTAK.pl

Bądźmy na pTAK! Zanim będziemy za późno.Osoba kontaktowa:
Emilia Sokołowska
609 509 895
emilia.sokolowska@ptakipolskie.pl


Ogólnopolska Kampania Wiedzy i Edukacji Przyrodniczej pTAK!
realizowana przez organizację pożytku publicznego Ptaki Polskie,
pod Honorowym Patronatem Ministra Środowiska, dzięki dofinansowaniu pochodzącemu z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Sponsorem Kampanii jest firma AMS.
Kampania została wpisana do światowej agendy obchodów Międzynarodowego Roku Bioróżnorodności ogłoszonego przez ONZ, zaś stowarzyszenie Ptaki Polskie zostało oficjalnym partnerem ONZ w ramach tychże obchodów.

19 września (niedziela)

MIEJSCE: Goniądz
godz. 9:00 - 12:00 - Pokazy filmów przyrodniczych, prezentacje multimedialne, spotkania z autorami, kiermasz regionalnego rękodzieła
godz. 11:00 - 13:00 - Największy bocian na świecie, czyli ustanowienie rekordu Guinnessa przy akompaniamencie Orkiestry Dętej Zespołu Szkół w Suchowoli
godz. 13:00 - 15:00 - Obiad pożegnalny

MIEJSCE: Biebrzański Park Narodowy
godz. 4:50 - 8:00 Świt na Bagnach Biebrzańskich – wyprawa na bukowisko i rykowisko (do 25 osób)
UWAGA! odprawa o 4:40. Prosimy zabrać ze sobą repelenty przeciw komarom, obuwie trekkingowe, odzież przeciwdeszczową, odzież wierzchnią w barwach ochronnych, sprzęt optyczny.

godz. 9:00 - 12:00 - Poszukiwania rosiczki i warsztaty z ekologii Bobra (do 40 osób) trenerki - Kasia Ramotowska i Ania Mydlińska UWAGA! odprawa o 8:45.Komentujesz: Zlot Ptaków Polskich - Goniądz 19 września

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie

Najbliższe wydarzenia