Witaj w Podróży w Google play i App Store

Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Kalendarium

Międzynarodowe Targi „Świat Dziecka” w PolsceTermin: 25-26 lutego 2012
Miejsce: Centrum Wystawiennicze EXPO XXI, Warszawa, ul. Prądzyńskiego 12/14, hala nr 3


Głównym założeniem targów „Świat Dziecka” jest zgromadzenie w jednym miejscu producentów, hurtowników, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów. Targi mają być szansą nawiązania nowych i korzystnych kontaktów biznesowych również z przedstawicielami odpowiednich organizacji zagranicznych. „Świat Dziecka” to doskonała okazja do poznania nowości rynkowych w branży. Wszyscy zainteresowani będą mieli możliwość wzięcia udziału w spotkaniu z Kooperatorem funduszy unijnych i uzyskania profesjonalnej porady na temat ich pozyskiwania.


Na targach zostanie pokazana obszerna propozycja produktów z takich branż, jak: odzież i obuwie; odżywianie; zdrowie; kobieta w ciąży; pielęgnacja i higiena niemowląt i dzieci; sprzęt dla niemowląt i dzieci; sprzęt rehabilitacyjny dla dzieci i młodzieży; meble dziecinne oraz wyposażenie; bezpieczeństwo; zabawki dziecięce; zabawki edukacyjno-rozwojowe; edukacja; wczasy, obozy, kolonie, podróże; chrzciny, komunie i wiele innych.


Ponadto w czasie tragów będzie można uczestniczyć w bloku spotkań edukacyjnych –prelekcjach i szkoleniach dotyczących bezpieczeństwa dziecka w samochodzie, odkrywania geniuszu dziecka w najmłodszych latach życia, a także innych ważnych i ciekawych tematów. Będzie można także skorzystać z bezpłatnych porad i konsultacji medycznych. Dla najmłodszych – wyjątkowe zabawy na scenie, konkursy i okazja do spróbowania dziecięcych smakołyków.


Info:

www.maxpol-targi.com.pl

www.targiswiatdziecka.pl


Komentujesz: Warszawa: Międzynarodowe Targi Świat Dziecka, 25-26 lutego

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: warszawa, dla dzieci, targi, centrum expo, targi Świat dziecka


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie

Najbliższe wydarzenia