Witaj w Podróży w Google play i App Store

Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Kalendarium

Festiwal Promocji Miast i RegionówFestiwal Promocji Miast i Regionów jest uznanym wydarzeniem poświęconym promocji miejsc, a także forum wymiany wiedzy i doświadczeń między osobami na co dzień zajmującymi się tworzeniem i realizacją strategii promocyjnych zmierzających do budowania rozpoznawalnego wizerunku miast  i regionów.

 

 

Tegoroczna Konferencja odbędzie się w dniach 21-22 kwietnia w hotelu Sheraton w Warszawie. W jej trakcie przedstawione zostaną wykłady i prezentacje, które swoim zakresem obejmować będą cztery zasadnicze obszary: prezentacje samorządów – ich osiągnięcia i sukcesy, kultura, social media oraz trendy konsumenckie. Wykłady i prezentacje, jak co roku, poprowadzą najwyższej klasy eksperci z Polski i zagranicy.


• Prezentacje samorządów
W czasie trwania dwóch dni Konferencji zaprezentujemy najciekawsze projekty promocyjne realizowane przez regiony, miasta i miasteczka. Do poprowadzenia wykładów zaprosiliśmy przedstawicieli samorządów wybranych regionów i miast polskich, które w sposób wyróżniający się prowadziły swoją politykę promocyjną w ubiegłym roku. Do poprowadzenia wykładów i podzielenia się swoimi doświadczeniami zaprosiliśmy także przedstawicieli miast i regionów z zagranicy.


• Kultura
Przed nami preselekcja w konkursie Europejskiej Stolicy Kultury, w związku z tym będziemy mogli zobaczyć prezentacje wybranych miast starających się o pozyskanie tytułu ESK 2016. Poruszone zostaną zagadnienia związane z zarządzaniem kulturą w miastach, aktywizacją środowisk twórczych, marketingiem i promocją kultury, zarządzaniem i planowanie działań komunikacyjnych wokół wydarzeń specjalnych oraz współpracą z sektorem biznesu przy realizacji przedsięwzięć kulturalnych.


• Social media
W tym roku ważnym elementem merytorycznym Konferencji będą media społecznościowe, które stanowią jedno z najważniejszych współczesnych zagadnień marketingowych. Zostaną zaprezentowane zagadnienia związane ze zintegrowaną komunikacja off-line i on-line zilustrowane przykładami konkretnych rozwiązań z Polski i ze świata.


• Trendy konsumenckie
Podejmować będziemy tematykę dotyczącą trendów konsumenckich, zmiany sposobu konsumpcji mediów i związanej z nią konieczności innego niż dotychczas podejścia w wykorzystywaniu dostępnych narzędzi komunikacji takich jak Internet, outdoor i mobile marketing.


Panel Prezydentów i Marszałków
Tradycją Festiwalu jest prestiżowy Panel Prezydentów i Marszałków, który odbędzie się 22 kwietnia 2010 r. W Panelu obok włodarzy miejskich i regionalnych wezmą udział eksperci polscy i zagraniczni.


Tradycyjnie podczas uroczystej Gali, w drugim dniu Konferencji, rozdane zostaną Nagrody w Konkursie Złote Formaty za najlepsze projekty promocyjne zrealizowane przez polskie miasta i regiony w 2009 roku.

 

21-22 kwietnia, Warszawa, Hotel Sheraton


Komentujesz: Festiwal Promocji Miast i Regionów

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Zgłoś nadużycie

Najbliższe wydarzenia