Witaj w Podróży w Google play i App Store

Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?

Kalendarium

2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia- konferencja


 

Organizatorzy 2. Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego BOSKA KOMEDIA zapraszają na konferencję prasową zapowiadającą Festiwal, która odbędzie się we wtorek (24 listopada) o godz. 12.30 w Pawilonie Wyspiańskiego w Krakowie (pl. Wszystkich Świętych 2).

 

O programie i wydarzeniach towarzyszących opowiedzą:
- MAGDALENA SROKA: dyrektor Krakowskiego Biura Festiwalowego
- BARTOSZ SZYDŁOWSKI: dyrektor artystyczny Festiwalu


2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny BOSKA KOMEDIA to podróż po wszystkich kręgach współczesnego teatru polskiego. Najlepsze spektakle ubiegłego sezonu Inferno, najciekawsi młodzi reżyserzy Paradiso, spotkania z wybitnymi twórcami i festiwalowymi gośćmi Purgatorio – na spotkanie z wszystkimi odcieniami teatru zaprasza dyrektor artystyczny, Bartosz Szydłowski oraz Krakowskie Biuro Festiwalowe.

 

Festiwal Boska Komedia to doskonała okazja do poznania najciekawszych polskich reżyserów, dramaturgów i aktorów teatralnych. Festiwalowy Kraków odwiedzą w tym roku twórcy, doskonale znani także międzynarodowej publiczności, w tym: Krzysztof Warlikowski ((A)pollonia), Grzegorz Jarzyna (Między nami dobrze jest, T.E.O.R.E.M.A.T.), Jan Klata (Trylogia wg H. Sienkiewicza) czy Krystian Lupa (Persona. Marilyn). 

 

W tym roku swoją obecność na festiwalu potwierdzili krytycy, artyści i animatorzy z całego niemal świata. Spotkania, dyskusje, konfrontacje z tym, co w polskim teatrze najlepsze - tylko w Krakowie, tylko na Boskiej Komedii.


 

24 listopada, godz. 12.30, Kraków, pl. Wszystkich Świętych 2


Komentujesz: 2. Międzynarodowy Festiwal Teatralny Boska Komedia - konferencja

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Zgłoś nadużycie

Najbliższe wydarzenia