Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


O nas

Portal Witaj w Podróży to serwis społecznościowy dla miłośników wędrówek po Polsce i świecie, połączony z bazą miejsc noclegowych. Znajdziecie u nas informacje o najciekawszych zakątkach świata, obejrzycie i zamieścicie piękne fotografie, przeczytacie ekscytujące historie innych podróżników. www.witajwpodrozy.pl to także miejsce, w którym każdy może wziąć udział w dyskusji na forum i podzielić się swoimi doświadczeniami z dotychczasowych podróży, a także uzyskać rady i wskazówki dotyczące przyszłych wojaży.

Zarejestrowani użytkownicy uzyskają dostęp do rezerwacji miejsc noclegowych on-line, ustalania tras wędrówek, zapamiętywania kontaktów do ulubionych miejsc, przeglądania archiwalnych wydań dwumiesięcznika i wielu innych opcji.

Portal www.witajwpodrozy.pl to miejsce, w którym zawsze znajdziecie najświeższe informacje dotyczące polskiej turystyki.

Witaj w Podróży to portal zarówno dla osób, które chcą spędzać czas w sposób aktywny, jak i dla rodzin z dziećmi, które preferują spokojniejsze formy wypoczynku. To portal dla wszystkich tych, którzy chcą zaplanować atrakcyjny wyjazd – zarówno dla starszych, jak i dla najmłodszych uczestników wypraw.

Zapraszamy do kontaktu: kontakt@witajwpodrozy.pl