Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2246)

Zrób zdjęcie, wygraj podróż do Nepalu

16-07-2013

Na fanpage’u Olympus FOTOLOTNI na Facebooku rozpoczął się właśnie wakacyjny konkurs fotograficzny, w którym można wygrać wyjątkową fotowyprawę do Nepalu pod okiem znanego fotografa i podróżnika Marcina Dobasa.

Nepal to marzenie wszystkich wielbicieli podróży, szczególnie tych z pasją fotografowania. Nazywany Dachem Świata posiada na swoim terytorium najwięcej, bo aż osiem ośmiotysięczników. Każdy, kto choć raz odwiedził ten niezwykły kraj z aparatem w ręku wie, jak wspaniałe zdjęcia można stamtąd przywieźć.
Nepalskie plenery zachwyciły również Marcina Dobasa, fotografa i podróżnika, który przy współpracy z marką Olympus zabierze na "Dach Świata" laureatów konkursu.
Organizatorzy zapraszają do udziału wszystkich fotografów-amatorów, „lotnych” w fotografii podróżniczej, choć niekoniecznie zajmujących się nią profesjonalnie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić fanpage Olympus FOTOLOTNI, a następnie zgłosić swoje zdjęcie z wakacji, zgodne z aktualnym motywem przewodnim.
Konkurs trwa 10 tygodni, od 1 lipca do 9 września i podzielony jest na 5 etapów tematycznych – w każdym z nich uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Co tydzień, jury pod przewodnictwem Marcina Dobasa przyzna nagrody za najlepsze zdjęcia zgłoszone w danym tygodniu. Są to vouchery na Jesienny Plener w Bieszczadach oraz koszulki i bidony FOTOLOTNYCH. W finałowym tygodniu, spośród autorów zdjęć tygodnia jury wybierze trzech laureatów nagrody głównej – fotowyprawy do Nepalu.

Aplikacja konkursowa, w tym zasady i regulamin konkursu, dostępna jest na stronie www.facebook.pl/OlympusFOTOLOTNI


Komentujesz: Zrób zdjęcie, wygraj podróż do Nepalu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: konkurs, konkurs fotograficzny, olympus


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie