Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zrelasuj się – Lasy Państwowe tworzą leśny przewodnik turystyczny


22-08-2011


Ruszyła wakacyjna kampania promocyjna Lasów Państwowych „Zrelasuj się”. Pod tym hasłem kryje się szereg działań mających uświadomić zagrożenia wynikające z codziennego stresu oraz wskazać na las jako na najlepsze „centrum dla skołatanych nerwów”. Za kreację oraz realizację kampanii odpowiada wrocławska agencja interaktywna Ideacto.

Kampania prowadzona jest wielotorowo, a skierowana głównie do mieszkańców dużych miast. Jej merytorycznym aspektem jest raport „Zestresowana Polska” pokazujący, kiedy i dlaczego się stresujemy oraz jak powinniśmy walczyć ze stresem. Na zlecenie Lasów Państwowych zostało przeprowadzone badanie na osobach z miast powyżej 500 tys. mieszkańców, na jego podstawie opracowano tekst raportu oraz infografikę.

W warszawskim metrze, z wykorzystaniem promocyjnych billboardów, prowadzona jest kampania outdoorowa, większość działań rozgrywa się jednak w internecie, w serwisie czaswlas.pl. Znaleźć w nim można klip reklamowy, który nie pozostawia wątpliwości, dlaczego warto uciekać z miasta do lasu oraz grę zręcznościową „Las Minute”.


źródło: dziennikturystyczny.pl

Komentujesz: Zrelasuj się - Lasy Państwowe tworzą leśny przewodnik turystyczny

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie