Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zostań wolontariatem na Euro 201219-10-2011


Dziś rozpoczęła się rekrutacja wolontariuszy Miast Gospodarzy na Euro 2012. Jak nim zostać? Wystarczy wypełnić dostępny w polskiej i angielskiej wersji językowej formularz znajdujący się na stronie www.wolontariatmiejski2012.pl, a następnie rozwiązać zawierający 25 pytań test służący sprawdzeniu stopnia znajomości języka angielskiego.


Rekrutacja za pośrednictwem elektronicznych formularzy zakończy się w styczniu 2012 roku, po niej rozpoczną się rozmowy z wybranymi kandydatami. W maju i czerwcu 2012 odbędą się szkolenia.


- Projekt wolontariatu miejskiego na EURO 2012 realizowany jest w ścisłej współpracy Urzędów Miast: Gdańska, Poznania, Warszawy i Wrocławia oraz spółki PL.2012, która koordynuje wspólne prace – mówi Mikołaj Piotrowski, Dyrektor ds. Komunikacji, PL.2012.


Wolontariusze na ulicach Miast Gospodarzy będą udzielać informacji na temat Turnieju i wydarzeń z nim związanych, komunikacji miejskiej i międzymiastowej, atrakcji turystycznych oraz kulturalno-rozrywkowych miast i regionów, w których będą rozgrywane mecze. Będą działać na lotniskach, dworcach, w pobliżu stadionów, w strefach kibica, w wyznaczonych do obsługi Euro 2012 placówkach medycznych, komisariatach policji oraz w głównych punktach komunikacyjnych Miast Gospodarzy. Łącznie działać będzie blisko 3 tysiące wolontariuszy.

 

Szczegółowe informacje dotyczące wolontariatu można znaleźć na stronie www.wolontariatmiejski2012.pl


Komentujesz: Zostań wolontariatem na Euro 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, poznań, wrocław, euro 2012, gdansk


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie