Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Fujifilm oferuje wymarzoną pracę15-12-2011


Firma Fujifilm ogłosiła drugą edycję akcji „Praca jak marzenie”. Zwycięzca rekrutacji ma zapewnione pokrycie kosztów trzymiesięcznej podróży po świecie i wynagrodzenie w wysokości 60 tys. zł.


Aby wziąć udział w rekrutacji na stanowisko fotopodróżnika należy między 5 grudnia a 29 stycznia zarejestrować się w serwisie MyFinePix i wgrać zdjęcie w konkursie „Poszukujemy Fotopodróżnika 2”.


Kolejne zadania rekrutacji, związane z fotografią i podróżami, będą ogłaszane na stronie www.myfinepix.pl w następujących dniach: 1 lutego 2012, 1 marca 2012, 21 marca 2012 i 18 kwietnia 2012. Każdy, kto wykona wszystkie zadania, będzie miał szansę dostać się do finału, który będzie kilkudniowym zgrupowaniem. Dziesięciu finalistów wybierze zespół Fujifilm, natomiast fotopodóżnika spośród finalistów wybierze jury, złożone z dziennikarzy i fotografów. Finał odbędzie się w maju.Najpóźniej w lipcu fotopodróżnik wyruszy na wyprawę marzeń, którą sam zaplanuje. Podczas wyprawy będzie pisać relacje w swoim blogu na MyFinePix, robić testy aparatów i mnóstwo ciekawych zdjęć. Tak, jak robiła to zwyciężczyni pierwszej edycji „Pracy jak marzenie” Marysia Brzezińska.


Więcej informacji na stronie www.myfinepix.pl


Komentujesz: Zostań nowym fotopodróżnikiem Fujifilm

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: konkurs fotograficzny, fujifilm, fotopodróżnik, praca jak marzenie


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie