Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zostań korespondentem z Gdańska


09-05-2012


9 maja br. rozpoczął się konkurs organizowany przez Gdańsk, w którym wyłonionych zostanie dwoje specjalnych Korespondentów #InGdańsk na czas Euro 2012.


Korespondenci będą relacjonować najważniejsze wydarzenia w Gdańsku podczas mistrzostw, odwiedzając niedostępne dla innych miejsca i promując miasto wśród zagranicznych turystów. Relacje wideo Korespondentów przygotuje Telewizja Trojmiasto.tv.


Dodatkowymi nagrodami w konkursie będzie atrakcyjny sprzęt foto-wideo wykorzystany na potrzeby pracy korespondentów oraz możliwość odbycia płatnego stażu w Trojmiasto.pl dla jednej z osób.


- W konkursie chcemy wyłonić dwie osoby, które będą pokazywać nasze miasto i relacjonować najważniejsze wydarzenia podczas Mistrzostw. Będziemy szukać osób otwartych, kreatywnych, posiadających łatwość nawiązywania kontaktów i posługujących się sprawnie językiem angielskim. Konkurs jest świetną okazją dla osób, które chcą się sprawdzić w roli dziennikarzy. W pracy Korespondenta można będzie zdobyć cenne doświadczenie, poznać nowych ludzi, a przede wszystkim być w samym centrum najważniejszych wydarzeń w Gdańsku i mieć swój udział w promowaniu Miasta – powiedziała Anna Zbierska, dyrektor biura prezydenta ds. promocji miasta.


Zadaniem korespondentów będzie przygotowywanie relacji foto i wideo z najciekawszych miejsc w Gdańsku związanych z Euro 2012. W trakcie Mistrzostw powstanie seria odcinków relacji Korespondentów, między innymi z Oficjalnej Strefy Kibica, centrów medialnych, centrów zarządzania czy treningów reprezentacji krajów, które rozegrają w Gdańsku mecze podczas Euro 2012. Zadaniem Korespondentów będzie też przeprowadzanie wywiadów z zagranicznymi turystami, a także z artystami występującymi w Oficjalnej Strefie Kibica. Filmy wideo będą produkowane przez serwis Trojmiasto.tv i tam też będą dystrybuowane. Materiały znaleźć będzie można także w serwisach społecznościowych Miasta skierowanych do zagranicznych turystów – InGdansk – na Facebooku, Twitterze i Google+.


Konkurs odbędzie się w dwóch etapach. Pierwszy zostanie przeprowadzony w aplikacji na profilu Miasta na Facebooku pod adresem facebook.com/InGdansk, gdzie uczestnicy będą zamieszczać informacje o sobie oraz linki do nagranych samodzielnie krótkich wideo prezentacji. Do drugiego etapu zostanie wybranych do 20 osób, które wezmą udział w castingu zorganizowanym przez Trojmiasto.pl. Uczestnicy będą mogli zgłaszać się do konkursu od 9 do 20 maja br.


Wyniki pierwszego etapu konkursu będą opublikowane w serwisach społecznościowych Miasta oraz w serwisie Trojmiasto.pl do dnia 22 maja br.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Zostań korespondentem z Gdańska

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: gdańsk, euro 2012


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie