Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zmiany, zmiany, zmiany…


26-11-2012


Już jutro, 27 listopada na rynku pojawi się najnowsze, grudniowo-styczniowe wydanie magazynu Witaj w Podróży z odświeżoną makietą i nowymi rubrykami.


Elegancki layout jest zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Poruszanie się po magazynie ułatwia wyraźna i czytelna nawigacja – dzięki niej czytelnik błyskawicznie odnajdzie szukane treści. Nowoczesne infografiki poszerzają treść artykułów oraz podkreślają najważniejsze tezy, unikatowe zdjęcia uwydatniają urodę opisywanych miejsc. Zastosowana typografia ułatwia czytanie i dodaje całości uroku oraz modnego sznytu.


- Jedną z najważniejszych zmian jest nowe podejście do tematyki: nie tylko miejsce jest tematem w magazynie, ale także czas i forma wyjazdu. Nowe rubryki pozwalają poznać świat z wielu perspektyw, dzięki czemu magazyn jest ciekawy i różnorodny – mówi Piotr Wierzbowski, redaktor naczelny Witaj w Podróży.


Najobszerniejszą rubryką w magazynie jest „Temat numeru”. W grudniowo-styczniowym wydaniu znajdziemy tam materiał poświęcony feriom zimowym, a w nim najlepsze polskie ośrodki narciarskie, atrakcje i pomysły na spędzenie zimowych wakacji.


Nowe rubryki w magazynie to także m.in.:
„Weekend”
– propozycja dla osób, które szukają pomysłów na ciekawy weekend w Polsce, a także w innych krajach europejskich;
„Z biurem podróży” – rubryka zawierająca rozbudowane informacje praktyczne, które mają zachęcić do samodzielnej lub zorganizowanej wycieczki poza hotel;
„Wielka podróż” – forma reportażu z dalekiego kraju wzbogaconego pięknymi fotografiami;
„Miejsce z historią” – historia wybranego obiektu, wciągająca opowieść o czasach i ludziach, którzy go tworzyli. Ponadto pojawią się rubryki poradnicze, poświęcone tradycjom, lokalnej kuchni, dzikiej przyrodzie czy też poznawaniu Polski z okien samochodu.


- Odświeżony magazyn Witaj w Podróży skierowany jest do osób, dla których podróże są pasją! Zarówno dla tych, którzy realizują ją w czasie urlopów, jak i tych podróżujących palcem po mapie. Na naszych łamach znajdą piękne zdjęcia, inspirujące opisy, praktyczne porady – dodaje Piotr Wierzbowski.


*Aktualny numer magazynu Witaj w Podróży oraz szczegółowe informacje odnośnie treści w nim zawartych, zostaną wkrótce opublikowane na łamach naszego portalu.


Komentujesz: Zmiany w magazynie Witaj w Podróży

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: magazyn, magazyn polska wita, witaj w podróży


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie