Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zjedz Poznań za pół ceny!17-08-2010


Powodzenie corocznej akcji "Poznań za pół ceny" zachęciło Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną do promocji poznańskich restauracji co tydzień. Od soboty 21 sierpnia jedna restauracja w każdym kolejnym tygodniu zaproponuje menu za pół ceny!

Na smakoszy czeka prawdziwa kulinarna gratka - jednak menu za pół ceny dostępne będzie przez jeden dzień, dlatego sugerowane jest wcześniejsze dokonywanie rezerwacji.

21 sierpnia za połowę ceny będzie można zjeść w Restauracji Amarena znajdującej się w centrum miasta - ciepłe i przytulne wnętrza zapewnią możliwość delektowania się smacznymi i obfitymi posiłkami, bez konieczności rujnowania portfela.

W każdym kolejnym tygodniu taniej będzie w innych restauracjach, będą to m.in. restauracje Pieprz i Wanilia, Panorama w Hotelu Park, La Scala.
Z opisem restauracji i menu można zapoznać się wcześniej dzięki stronom internetowym: www.poznan.pl/polceny oraz www.facebook.pl/polceny.

Akcja „Poznań za pół ceny” odbywa się od trzech lat. W wybrany weekend w ciągu roku poznańskie hotele, restauracje, muzea, zoo, a także inne usługi turystyczne kosztują 50% mniej. Dodatkowo organizowany jest darmowy i unikalny program turystyczny. W weekend 5-6 czerwca 2010 r. sprzedano za pół ceny 65 tysięcy usług.

- Ten sukces wraz z ciepłym przyjęciem akcji przez gości zachęcił nas oraz poznańskich restauratorów do wykorzystania sprawdzonej już formuły i uznanej marki „Poznań za pół ceny” do całorocznej promocji – tłumaczy Jan Mazurczak, dyrektor PLOT.


źródło: onet.pl/poznan.pl

Komentujesz: Zjedz Poznań za pół ceny

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: poznań, promocje, obniżki, restauracja, kuchnia, pół ceny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie