Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zimowy wypoczynek tylko w Małopolsce09-12-2011


Wczoraj (8 grudnia) ruszyła w Gdańsku nietypowa akcja promująca zimowy wypoczynek w Małopolsce. Odwiedzający, od 8 do 11 grudnia Jarmark Bożonarodzeniowy na Targu Węglowym, będą mieli okazję spotkać niezwykłych gości – narciarzy kąpiących się w basenie termalnym i… gdańskiego Neptuna. Co ich łączy?


Postaci te mają być ilustracją możliwości aktywnego spędzania czasu, jakie wiążą się z ofertą zimowego wypoczynku w Małopolsce. Wszystko będzie się odbywać w ramach akcji promocyjnej organizowanej wspólnie przez województwo małopolskie i linie lotnicze eurolot.com.


Specjalna scenografia wywoływać ma wrażenie, jakby „kawałek Małopolski został przeniesiony wprost na gdańską starówkę”. A to dzięki panoramie Tatr, scenerii kompleksu Bukovina Terma Hotel Spa z basenem termalnym i kąpiącym się w nim (mimo grudniowej aury) narciarzom. Wszystko to pokazywać ma, że Małopolska jest atrakcyjna nie tylko dla miłośników „białego szaleństwa”.


W przygotowanych dla odwiedzających akcję konkursach czekają m.in. takie nagrody, jak bilety lotnicze eurolot.com czy vouchery na pobyty w Bukovina Terma Hotel Spa.


Akcja potrwa cztery dni – od 8 do 11 grudnia, w godzinach 11:00 – 19:00. Zlokalizowana jest na Targu Węglowym, koło Teatru Wybrzeże i Zbrojowni.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Zimowy wypoczynek tylko w Małopolsce

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: małopolska, gdańsk, jarmarki świąteczne, targ węglowy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie