Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zimowe Stop Cafe powraca w Tatry podczas ferii zimowych26-01-2011


Zimowe Stop Cafe powraca w polskie góry ze sportowymi atrakcjami dla narciarzy i snowboardzistów od 17 do 22 lutego 2011 r. Tym razem śnieżne miasteczko stacjonować będzie przy stoku Bania w Białce Tatrzańskiej. W ciągu sześciu dni akcji do dyspozycji fanów białego szaleństwa będzie pneumatyczna poduszka powietrzna Crazy Air BAG do treningu ewolucji freestyle’owych, trasa slalomowa oraz wyścigi na dmuchanych oponach, z których chętni mogą korzystać bezpłatnie.


W czasie ferii zimowych województw mazowieckiego, opolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego w Białce Tatrzańskiej powstanie strefa Zimowe Stop Cafe, gdzie narciarze i snowboardziści będą mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji podczas swojego pobytu w górach. Dla fanów ekstremalnych emocji organizatorzy przygotowali pneumatyczną poduszkę powietrzną Crazy Air BAG. Jest to pierwszy taki sprzęt w Polsce służący do trenowania spektakularnych ewolucji freestyle’owych na nartach i snowboardzie, który dzięki technologii dwóch wewnętrznych poduszek o wymiarach 13 x 9 m oraz czujników objętości powietrza gwarantuje świetną i bezpieczną zabawę.


Sympatycy prędkości i rywalizacji spróbują swoich sił na profesjonalnej trasie slalomowej. Ponadto, dla miłośników niekonwencjonalnych zabaw śnieżnych, zbudowany zostanie tor wyścigowy do snowtubingu, czyli zjazdu na dużych, dmuchanych oponach. Dla najszybszych i najbardziej zwinnych uczestników atrakcji przygotowanych w Zimowym Stop Cafe przeznaczona jest pula atrakcyjnych nagród, takich jak narty i inny sprzęt przydatny do uprawiania sportów zimowych.


W piątkowy wieczór, 18 lutego w świetle laserów i przy akompaniamencie muzyki na żywo odbędzie się BAG Jump Night, czyli specjalny pokaz skoków najlepszych freestyle’owych zawodników na nartach i snowboardzie.


Źródło: Informacja prasowa


Komentujesz: Zimowe Stop Cafe w Białce Tatrzańskiej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: narty, białka tatrzańska, snowboard, ferie zimowe


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • andy_siger

    Niedawno wróciłem z Białki z narciarskiego weekendu. Każdy kto się waha- z czystym sumieniem mogę polecić i zapewnić, że się nie rozczaruje. W czasie gdzie niewiele stoków myśli o...

    andy_siger

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł