Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Październik miesiącem Scrabble28-09-2011


Między 12 a 16 października w hotelu Hilton w Warszawie profesjonaliści walczyć będą o tytuł Mistrza Świata w Scrabble. Dla wszystkich, dla których przygoda z układaniem słów wiąże się bardziej z rozrywką, organizatorzy przygotowali wiele imprez towarzyszących.


2 października, o godzinie 11.00 w szkołach języków obcych empik school w 16 miastach wojewódzkich Polski odbędzie się wielki turniej Scrabble. Uczestnicy będą mogli sami wybrać język gry, angielski lub polski. W zawodach może wziąć udział każdy, kto chce sprawdzić swoje umiejętności strategiczne i zasób słów Na 8 najlepszych uczestników 16 października czeka Wielki Finał w Warszawie.


10 października, od godziny 17.00 w warszawskim empik Junior wszyscy entuzjaści Scrabble będą mieli okazję porozmawiać i posłuchać najlepszych polskich scrabblistów. Zapowiadany jest udział wielokrotnego Mistrza Polski w Scrabble – Tomasza Zwolińskiego oraz reprezentujących Polskę na nadchodzących Mistrzostwach Świata - Bartosza Pięty, Wojciecha Usakiewicza i Rafała Dominiczaka. Opowiedzą oni o swojej przygodzie z układaniem słów na planszy oraz o tym, czym różni się ich profesjonalne podejście od czystej rozrywki.


16 października, pod specjalnym namiotem ustawionym pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie, przez cały dzień będzie można pograć wspólnie z Polską Federacją Scrabble, wziąć udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach słownych, poobserwować nietypowe zmagania podczas Slamu Poetyckiego i sprawdzić, jak w Scrabble radzą sobie znane gwiazdy – Marcin Prokop i Sonia Bohosiewicz


Szczegółowe informacje na stronie www.scrabble.onet.pl


Komentujesz: Zawalcz o tytuł mistrza świata w Scrabble!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, mistrzostwa Świata w scrabble, hotel hilton


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie