Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Zaprojektuj polskie wnętrze!24-06-2010


W czerwcu br. odbyła się premiera serwisu deko-racja.pl. Deko-racja przeznaczona jest dla osób, które dbają o estetykę swojego domu, szukają pomysłów, inspiracji lub profesjonalistów. Profile projektantów mają na stronie specjalne oznaczenia. Strona powstawała też z myślą o studentach i absolwentach wydziałów artystycznych, dla których przygotowany jest osobny dział tematyczny z m.in.: spisem festiwali, konkursów i kursów branżowych, a także z poradami jak radzić sobie na rynku pracy, wywiadami z właścicielami pracowni projektowych.Na stronie znajdziemy informacje o najważniejszych wydarzeniach z branży projektowej w Polsce oraz bazę artykułów o stylu ludowym – osoby odpowiedzialne za zarządzanie serwisem kładą nacisk na promocję polskich akcentów, w tym celu stworzyli także forum „Na ludowo”.
Deko-racja.pl zawiera także dwa autorskie rozwiązania – Kreator Przymierzalnia i Kreator Inspiracje, które pozwalają na tworzenie wirtualnych projektów wnętrz i inspiracji do wystroju na bazie wspomnień. Turystom polecamy Kreator Inspiracji, który pozwoli przedstawić wspomnienia z podróży w formie projektów wnętrz – każdy po powrocie z niezapomnianych wakacji będzie mógł zaznaczyć ich akcenty w swoim domu.

Obecnie strona działa w testowej wersji BETA. Testy i udoskonalenia strony przewidziane są do końca wakacji.

Zapraszamy do projektowania polskich wnętrz, zainspirowanych motywami z podróży! :)Komentujesz: Zaprojektuj polskie wnętrze

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie