Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Ogólnopolski konkurs graficzny na plakat Baltic Sail Gdańsk 201120-01-2011


Fundacja Gdańska ogłosiła ogólnopolski konkurs graficzny na plakat zlotu Baltic Sail Gdańsk 2011. Konkurs jest otwarty, a zwycięzca otrzyma od organizatora nagrodę wysokości 3000 pln oraz zlecenie na projekt materiałów promocyjnych całego zlotu. Prace można nadsyłać do 1 marca 2011 roku.


Celem konkursu jest wyłonienie projektu który, obok żeglarstwa, będzie promował miasto Gdańsk ze wszystkimi jego zaletami: otwartością, kulturą wolności, połączeniem morskiej tradycji z nowoczesnością. Zwycięski projekt ma promować zlot Baltic Sail Gdańsk w kraju i za granicą, w miastach członkowskich Baltic Sail oraz stanowić podstawę graficzną dla wszystkich materiałów promujących imprezę.


Chcieliśmy zaangażować w promocję naszego miasta i tego wyjątkowego wydarzenia ludzi z całego kraju – podkreśla Cezary Windorbski, Prezes Fundacji Gdańskiej – Zależy nam na tym, by Baltic Sail Gdańsk 2011 było ważnym wydarzeniem żeglarskim i kulturalnym, nie tylko dla mieszkańców Gdańska, ale również ciekawą propozycją dla każdego, kto szuka nad morzem oddechu i przestrzeni. Chcemy pokazać Polakom, że na Bałtyku można pięknie żeglować, a nasze miasto jest świetnym portem początkowym każdej przygody.


Konkurs został ogłoszony 10 stycznia i potrwa do 1 marca 2011 roku. Jest otwarty zarówno dla twórców indywidualnych, jak i zespołów. W skład jury, obok przedstawicieli miasta i żeglarzy na czele z mistrzem olimpijskim Mateuszem Kusznierewiczem, wchodzą wybitni graficy - profesorowie Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku - Tomasz Bogusławski i Zygmunt Okrassa, a także znany malarz - twórca Gdańskiej Szkoły Muralu - Rafał Roskowiński.


Spośród prac zostanie wyłonionych 10 najlepszych, które zostaną zaprezentowane podczas warszawskich targów Wiatr i Woda 2011. Zwycięskie i wyróżnione prace będzie można następnie podziwiać na wystawie w sieni kwatery głównej projektu Gdańsk i Metropolia Europejska Stolica Kultury 2016 kandydat przy Długim Targu 39/40 w Gdańsku.


Regulamin konkursu i informacje znajdują się na stronie www.balticsail.pl


Źródło: Informacja prasowa VMG PR


Komentujesz: Zaprojektuj plakat Baltic Sail Gdańsk 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: gdańsk, żeglarstwo, baltic sail 2011


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie