Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowane



Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowane



Szukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Z Rzeszowa do Wrocławia w 75 minut



02-09-2011


Rzeszów to kolejne polskie miasto, do którego dolecimy bezpośrednio z Wrocławia. Pierwsze loty na wschód kraju uruchomi 30 września Eurolot.


- Wzrost zainteresowania pasażerów lotami na terenie Polski sprawił, że przewoźnicy coraz chętniej otwierają się na nowe kierunki. Ten wschodni jest bardzo atrakcyjny, bo pierwszy w naszej ofercie - mówi Jarosław Sztucki, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży Portu Lotniczego Wrocław.


Samoloty linii Eurolot będą kursowały do Rzeszowa w poniedziałki i środy o godz. 6.45 i o godz. 18.00, oraz w piątki o godz. 19.30. Bilety w pierwszym tygodniu będą kosztować 150 złotych. Polski przewoźnik regionalny zdecydował także, że utrzyma wprowadzoną do swojej wakacyjnej oferty 50% zniżkę dla dzieci do lat 14. Rozważa również ulgi dla studentów. Bilety można rezerwować na stronie www.eurolot.com.


To już czwarte polskie miasto, z którym Wrocław będzie miał stałe połączenie. Do Warszawy, dołączył w lipcu Gdańsk, a od początku września samoloty będą kursować również do Poznania. Dzięki temu Wrocław będzie miał bezpośrednie loty do wszystkich polskich miast gospodarzy UEFA Euro 2012.


Źródło: DOT


Komentujesz: Z Rzeszowa do Wrocławia w 75 minut

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułu



Tagi: wrocław, rzeszów, podróże lotnicze, dolnośląskie, eurolot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie