Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Informacja prasowa PLL LOT

XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na pokładzie OrkiestroLOT-u04-01-2011


W tym roku, po raz pierwszy na pokładzie Embraera 170 Polskich Linii Lotniczych LOT, oklejonego czerwonymi sercami WOŚP oraz tradycyjnie nazywanego OrkiestroLOT-em, ekipa Jurka Owsiaka wraz z dziennikarzami i zaproszonymi gośćmi wyleci na południe Polski na rozpoczęcie XX Finału.


OrkiestroLOT zawiezie ekipę WOŚP już dzień wcześniej do Krakowa, aby stamtąd bez pośpiechu dostała się ona do Zakopanego na oficjalne otwarcie XX Finału 8 stycznia.
Po uroczystym rozpoczęciu Finału w Zakopanem, OrkiestroLOT wróci z Jurkiem Owsiakiem oraz zaproszonymi gośćmi z Krakowa do Warszawy.


- Cieszymy się bardzo i jesteśmy dumni, że już piąty rok możemy wspierać Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. To ogromna radość obserwować zaangażowanie i mobilizację całej ekipy WOŚP, ale także licznych wolontariuszy i sympatyków akcji w Polsce i na świecie. Dlatego tym bardziej nam miło, że dzięki rejsom OrkiestroLOT-u możemy pomóc w dotarciu Jurka Owsiaka i jego drużyny do osób zaangażowanych w WOŚP w całej Polsce - powiedział Marcin Piróg, Prezes Zarządu PLL LOT S.A.

- Planujemy także, aby nasz OrkiestroLOT latał z wizerunkiem serduszek jeszcze przez pewien czas po zakończeniu XX Finału WOŚP i mamy nadzieję, że przyczynimy się tym do jeszcze większej promocji idei Orkiestry poza Polską – dodaje Marcin Piróg.


W tym roku, wspierając XX Finał WOŚP, polski przewoźnik przekazał także na licytację czapkę kapitańską podarowaną przez Kapitana Tadeusza Wronę, który 1 listopada 2011 roku wykonał awaryjne lądowanie na lotnisku w Warszawie. Co ważne, jest to ta sama czapka kapitańska, którą Kapitan Wrona miał w trakcie listopadowego wydarzenia.


Na tegoroczną aukcję zostanie przekazany również model samolotu Boeing 787 Dreamliner w nowych barwach LOT-u.


W poprzednich latach PLL LOT S.A. wielokrotnie wspierały akcję WOŚP oferując m.in. bilety lotnicze na potrzeby organizatorów lub na aukcje, a także oferując rejsy OrkiestroLOT-em w miejsca, gdzie odbywały się inauguracje Finałów WOŚP m.in. w ubiegłym roku do Katowic i dwa lata temu do Poznania.


Komentujesz: XX Finał WOŚP na pokładzie OrkiestroLOT-u

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wośp, wielka orkiestra świątecznej pomocy, orkiestrolot


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie