Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Ruszają XVII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2012


20-04-2012


20 kwietnia w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie, rozpoczyna się kolorowy kiermasz turystyczny LATO 2012. Na stoiskach ponad 420 wystawców będzie można przebierać w wyjątkowych wycieczkach wakacyjnych, ofertach wyjazdów weekendowych, wczasach, koloniach i innych pomysłach na letni wypoczynek.


Targi obfitować będą w wiele atrakcji dla dorosłych i dla dzieci, konkursy z nagrodami i występy na scenie. Impreza potrwa do 22 kwietnia. Kiermaszowi turystycznemu LATO 2012 po raz pierwszy towarzyszyć będą Targi Produktów Regionalnych "Regionalia".


Region Partnerski targów LATO 2012 - Mazowsze - zaprosi na dwugodzinną wycieczkę z przewodnikiem śladami „Pianisty” po warszawskiej Pradze. Z kolei w targowej restauracji przygotowanej przez "Mazowiecką Michę Szlachecką", będącą częścią projektu Mazowieckiego Szlaku Kulinarnego, na gości czekać będzie rodzinne wypiekanie księżyców Twardowskiego.


Na stoisku Warszawy, w sobotę i niedzielę, odbędą się warsztaty sztuczek i trików z piłką nożną w stylu freestyle oraz konkursy o tematyce sportowej, w których nagrodami będą m.in. Oficjalna Piłka Meczowa UEFA EURO 2012 - Adidas “Tango 12”, bilety do warszawskich teatrów i muzeów.


Małopolska Organizacja Turystyczna przewidziała degustację wypiekanych na miejscu ciasteczek cynamonowych i tarnowskich wyrobów cukierniczych, a także potraw regionalnych z powiatu bocheńskiego, sądeckich miodów i jabłek łąckich.


Z kolei Zachodniopomorska Regionalna Organizacja Turystyczna wraz z powiatem polickim „Przyjaznym z natury” zorganizują konkursy ekologiczne, a także konkurs wiedzy o Klimatycznym Kołobrzegu, w którym można będzie wygrać weekendowy pobyt dla dwóch osób w tym mieście.


W konkursie "Weekend z Termami Mszczonów” na laureatów czekać będzie 10 voucherów na wstęp na teren Kompleksu Basenów Termalnych w Mszczonowie. Z kolei w quizie dotyczącym Małopolskiego Przełomu Wisły, zorganizowanym przez „Dwa Żywioły”, dla zwycięzców przewidziane są dwuosobowe zaproszenia na spływy wakacyjne oraz zaproszenie na przejażdżkę RIB-em (szybką motorówką) po Wiśle w Kazimierzu.


Więcej informacji na stronie www.targilato.pl


Komentujesz: XVII Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, targi turystyczne, targi lato, regionalia


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie