Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2173)

04-02-2013, Patronat Witaj w Podróży

XIX Targi  - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur


W dniach 22-24 lutego 2013 r. w Łodzi odbędą się XIX Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur. Celem imprezy jest wszechstronna promocja uroków i walorów regionów turystycznych oraz prezentacja i sprzedaż ofert spędzania wolego czasu.

Targi - Regiony Turystyczne Na Styku Kultur są wydarzeniem o ugruntowanej już pozycji wśród imprez targowych o tematyce turystycznej w Polsce. Szeroka reprezentacja wystawców z Polski i zagranicy, bogaty program imprez towarzyszących skierowanych zarówno do przedstawicieli branży, jak i do indywidualnych odbiorców oraz ogromne zainteresowanie mieszkańców Łodzi i regionu to główne atuty łódzkich targów turystycznych.

W ramach targów odbędą się :

Salon Aktywnej Turystyki X-ACTIVE - aktywna strona turystyki i wypoczynek poprzez uprawnie sportu, zabawę i czynny relaks. W ramach salonu zaprezentowane zostaną oferty aktywnego wypoczynku a także sprzęt niezbędny do jego uprawiania.
Salon Agroturystyki i Turystyki Wiejskiej - oferty wypoczynku w gospodarstwach agroturystycznych oraz tych oferujących odpoczynek w rodzinnych gospodarstwach wiejskich i ekologicznych.
Wyspa SPAcerkiem po zdrowie - strefa w której zaprezentują się uzdrowiska, ośrodki leczniczo-rehabilitacyjne, ośrodki SPA oraz wellness.

Oprócz różnorodnych ofert spędzania wolnego czasu zwiedzający będą mogli także uczestniczyć w wielu ciekawych prezentacjach. Szczególnie interesująco zapowiada się cykl spotkań z podróżnikami „Szlaki Ciekawych Ludzi”, którzy podzielą się wrażeniami i zdjęciami ze swoich wypraw.

Szczegółowe informacje na stronie www.nastykukultur.pl


Komentujesz: XIX Targi Turystyczne Na Styku Kultur

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: łódź, targi turystyczne, na styku kultur


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie