Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wystartowały Złote Wizy Turystyki


19-11-2012


Wystartowała pierwsza edycja plebiscytu Złote Wizy Turystyki. Firmy zainteresowane udziałem mogą zgłaszać kandydatury. Laureatów poznamy podczas gali, która odbędzie się 20 marca.


Złote Wizy Turystyki przyznawane mają być firmom i organizacjom działającym w branży turystycznej, które w szczególny sposób dbają o wysoki poziom oferowanych usług oraz jakość produktów służących podróżnikom. Wyróżnienie mogą otrzymać zarówno obiekty hotelowe, biura podróży, touroperatorzy, jak i przewoźnicy oraz producenci sprzętu turystycznego.


Nominacje do ZWT 2012 wyłaniane są m.in. na podstawie opinii podróżników i turystów wyrażanych na forach internetowych, nadsyłanych na adres plebiscyt@zlotewizyturystki.pl oraz bezpośrednich zgłoszeń od zainteresowanych firm i obiektów. Wyróżnienia będą przyznawane w następujących kategoriach: Najlepszy Hotel w Polsce, Najlepsze Biuro Podróży, Najlepszy Przewoźnik oraz Najlepsze Udogodnienia dla Turystów.


- Pomysł na organizację plebiscytu zrodził się po wielu dyskusjach o potrzebie budowania i kształtowania polskiego rynku turystycznego. Jesteśmy przekonani, że warto docenić starania firm dbających o jakość swoich usług, z drugiej strony pragniemy wskazać konsumentom produkty z najwyższej półki, a tytuł Złotej Wizy Turystyki będzie tego najlepszym dowodem – powiedziała Katarzyna Czaplejewicz, właścicielka firmy Heron, która jest organizatorem projektu.


Plebiscyt zakończy gala wręczenia statuetek, która odbędzie się w marcu 2013 r. w Och–Teatrze Krystyny Jandy.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Wystartowały Złote Wizy Turystyki

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: plebiscyt, turystyska


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie