Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wystartowała strona internetowa Akademii Euro23-06-2011


Projekt „Akademia Euro” skierowany jest do osób, które będą miały bezpośredni kontakt z turystami odwiedzającymi Polskę w takcie Mistrzostw w czerwcu 2012 roku i w latach kolejnych. Ze szkoleń będą mogły skorzystać osoby zatrudnione w takich branżach, jak transport kolejowy, transport miejski, gastronomia, handel czy instytucje publiczne realizujące zadania z zakresu rekreacji i sportu, pomocy medycznej oraz porządku i bezpieczeństwa publicznego (w zależności od specyfiki regionu).


- Na stronie www.akademiaeuro.pl można znaleźć formularz zgłoszeniowy, szczegółowo i przystępnie opisane zasady rekrutacji na szkolenia, profil uczestnika oraz kontakt do biura Akademii Euro w regionie. Osoby, które zapraszamy na szkolenia w ramach Akademii Euro, to – w zależności od regionu – pracownicy instytucji publicznych, miejskich i firm handlowych oraz usługowych, które działają na terenie województw, w których odbędzie się Turniej – mówi Monika Jakubiak, kierownik strategiczny Akademii Euro w spółce PL.2012.


Na stronie internetowej jest też dokument „Mobility Concept Akademia Euro” umożliwiający precyzyjne określenie, czy osoba pracująca w handlu lub gastronomii, która chce skorzystać ze szkoleń w ramach Akademii Euro, pracuje w lokalizacji spełniającej kryteria zgłoszenia się do projektu. Strona zawiera też kalendarz szkoleń.


Inicjatorem projektu jest spółka Ministra Sportu i Turystyki PL.2012 , a realizowany będzie wspólnie z Urzędami Marszałkowskimi Województw: Dolnośląskiego, Wielkopolskiego, Pomorskiego i Mazowieckiego.


Komentujesz: Wystartowała strona Akademii Euro

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: euro 2012, mistrzostwa europy, turystyska, akademia euro


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie