Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

"Wypasiona zima" tylko w Świeradowie - Zdroju04-02-2011


Już w najbliższy weekend Świeradów – Zdrój zagra główną rolę w TVP1 w ramach projektu „Wypasiona Zima”. Widzowie w kilku odsłonach odwiedzą z kamerą największe atrakcje tej miejscowości i zajrzą do kuchni, w której tym razem znajdą dania w malinowo – deserowej odsłonie.


„Wypasiona Zima” to projekt, który ma na celu pokazać, że zima w każdym zakątku Polski jest piękna. Podczas najbliższego weekendu kamera TVP zawita w Świeradowie – Zdroju, miejscowości z długą tradycją uzdrowiskową, ale także wciąż rozwijającą się nowoczesną infrastrukturą narciarską.


Świeradów - Zdrój pojawi się na antenie TVP1 już w piątek 4 lutego, w programie Kawa czy Herbata od godz. 6:45 do 08:05. Podczas tej odsłony będzie można zobaczyć min. główną ulicę miasta – Zdrojową, a o 14:45 widzowie zostaną oprowadzeni po świeradowskim Spa. W sobotę 5 lutego o godz. 12:50 kamera zagości w nowoczesnym Hotelu Medical SPA Malinowy Dwór, będącym jednym z dwóch miejsc w Polsce, posiadających najsilniejszą wodę siarczkową na świecie. Z kolei w niedzielę 6 lutego przeniesie się na stok, gdzie już od rana zaglądać będzie w kolejnych wejściach od godz. 12:49 do 16:48 m.in. do specjalnie przygotowanej kuchni, w której powstawać będą niezwykłe dania.


Podczas trzydniowego programu widzowie spotkają się z osobami blisko związanymi z miejscowością i za pośrednictwem kamery odwiedzą najważniejsze atrakcje miasta. Będą mogli także wygrać czterodniowy pobyt dla dwóch osób w Malinowym Dworze. Nie zabraknie również kuchni na stoku, w której m.in. w jednym z sobotnich wejść o godz. 10:30 zostaną przygotowane rozmaite potrawy, w tym nietypowy jak na porę roku – deser malinowy.


Źródło: Informacja prasowa Planet PR

Fot. Marek013, pl.wikipedia.org


Komentujesz: Wypasiona zima tylko w Świeradowie - Zdroju

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: orkiestra zdrojowa, atrakcje turystyczne, świeradów - zdrój, wypasiona zima


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie