Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wydarzenia dla branży turystycznej na Targach Lato 201108-03-2011


Kompleksowa wiedza i najlepsze praktyki w zakresie bezpieczeństwa podróży, pozyskiwania środków na promocję turystyki regionalnej oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi będą prezentowane przez ekspertów podczas certyfikowanych warsztatów dla branży turystycznej organizowanych na XVI Targach Turystyki i Wypoczynku Lato 2011.


- Targi LATO to doskonałe miejsce dla przedstawicieli branży turystycznej, by zaprezentować zwiedzającym bogatą ofertę produktów i usług, począwszy od propozycji różnego rodzaju wyjazdów po ofertę sprzętu turystyczno-rekreacyjnego - mówi Urszula Potęga, prezes zarządu MT Targi, organizatora Targów LATO.

 

Podczas Targów LATO 2011 firma MCC Consulting wraz z Warszawską Izbą Turystyki w ramach akcji „Podróżuj bezpiecznie” przygotują warsztaty dla biur podróży i touroperatorów. Podczas spotkania przedstawione zostanie kompendium wiedzy nt. zdrowia podróżników. Poruszone będą kwestie kompletowania apteczki podróżnej, zabezpieczenia dziecka w podróży oraz różnego rodzaju profilaktyki zdrowotnej związanej z wyjazdami. Udział w warsztatach MCC Consulting jest bezpłatny. Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są do 20 marca lub do wyczerpania miejsc.


Podczas targów odbędzie się także spotkanie przedstawicieli sektora turystycznego, na którym w mniej formalnej atmosferze omawiane będą najważniejsze problemy nurtujące rynek. Wydarzenie organizowane jest przez Polską Izbę Turystyki we współpracy z MT Targi.


Polska Izba Turystyki we współpracy z PTTK i MT Targi przygotowują specjalne wydarzenie w formie warsztatów pod hasłem „Środki na turystykę w układzie regionalnym Polski”. Będzie ono okazją dla uczestników, by dowiedzieć się, w jaki sposób uruchomić zasoby pieniężne na promocję dla regionów Polski.


Przedstawiciele branży będą mogli podczas targów wziąć udział w specjalnych konkursach takich jak „Weekend dla mieszczucha”, który w tym roku przeprowadzony zostanie w nowej formule, „Hit lata” czy konkurs na najlepszą ofertę ekspozycyjną polskiego regionu.


Targi Lato 2011 odbędą się w dniach 1-3 kwietnia w Centrum MT Polska w Warszawie, przy ul. Marsa 56c. Wstęp na targi oraz na wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny. Szczegółowe informacje na stronie www.targilato.pl


Komentujesz: Wydarzenia dla branży na Targach Lato 2011

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, targi turystyczne, lato 2011


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie