Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wycieczka – pomysł na trafiony prezent


27-11-2012


Jak wynika z analizy Tripsta.pl, wśród wielu prezentów, które można każdego roku znaleźć pod choinką popularnością cieszą się również wycieczki. Ich koszt nie przekracza budżetu, jaki przeciętnie wydajemy na upominki, obdarowując bliskich. Ceny biletów lotniczych kosztują mniej niż 200 zł, natomiast zorganizowanych wyjazdów wraz z noclegiem to wydatek rzędu 300 zł.


Z badań firmy doradczej Deloitte wynika, że na tegoroczne święta przeciętny Kowalski wyda 1280 zł, z czego niecałe 400 zł przeznaczy na prezenty. Poza popularnymi książkami, kosmetykami i biżuterią, dużym powodzeniem cieszą się także wycieczki. Najczęściej są to weekendowe wyjazdy do jednej z europejskich stolic albo wycieczki po Polsce.


Dobrym rozwiązaniem może być także zakup biletów lotniczych, ponieważ ich cena niejednokrotnie mieści się w budżecie, jaki planujemy przeznaczyć na świąteczne prezenty, a tanie linie oferują połączenia w atrakcyjnych cenach.


Kolejnym pomysłem na niedrogi prezent w postaci wyjazdu może być kilkudniowa wycieczka wykupiona na jednym z serwisów zakupów grupowych. Głównym atutem takiej wycieczki jest jej cena, która wynosi zawsze wynosi co najmniej minus 50 proc. Przykładowo, trzydniowy wyjazd w góry dla dwóch osób zamiast 460 zł kosztuje 229 zł, a wycieczka nad Morze Bałtyckie 295 zł zamiast 590 zł.


Źródło: Tripsta.pl


Komentujesz: Wycieczka - pomysł na trafiony prezent

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wycieczka, tripsta.pl, wycieczka zagraniczna


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie