Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wszędzie dobrze, ale w górach najlepiej


26-06-2012


Ruszył projekt TATRY Card, który ma być atrakcyjnym sposobem na przekonanie turystów, że w górach spędzić tygodniowy pobyt lub przynajmniej długi weekend. Dzięki karcie, którą goście otrzymają bezpłatnie w recepcji partnerskiego obiektu noclegowego, urlop ma być znacznie tańszy.


Karta umożliwia posiadaczowi korzystanie zniżek sięgających 50 proc. w parkach wodnych, na kolejkach linowych, w restauracjach, różnego rodzaju atrakcjach, w centrach wellness itp.


- Celem pakietów pobytowych z TATRY Card jest zachęcenie jak największej rzeszy turystów do odwiedzenia regionu Tatr Wysokich i pokazanie im wszystkiego, co w Tatrach najlepsze – powiedziała Lenka Maťašovská, dyrektor wykonawczy Regionalnej Organizacji Turystycznej Región Vysoké Tatry.


TATRY Card służy jednocześnie jako bilet podróżny na tatrzańską kolej elektryczną oraz kolej zębatą kursującą po całych Tatrach Wysokich. Goście będą mogli dzięki niej bezpłatnie podróżować w trakcie całego pobytu po Tatrach (na trasie z Popradu do Smokowca-Tatrzańskiej Łomnicy-Strbskie Pleso i ze Strby na Strbskie Pleso). Przy zakupie dwóch różnych biletów powrotnych na kolejki linowe, posiadacze karty otrzymają darmowy bilet na kolejkę linową prowadzącą z Łomnickiego Stawu (Skalnate Pleso) na Łomnicką Przełęcz (Lomnicke Sedno).


Więcej informacji na stronach: www.vt.sk, www.aquacity.sk i www.regiontary.sk


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Wszędzie dobrze, ale w górach najlepiej

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: tatry, słowacja, karta tatrzańska


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie