Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wrocław: loty do Pizy już w marcu27-12-2011


Za niespełna trzy miesiące, 26 marca linia lotnicza Ryanair uruchomi pierwsze w historii wrocławskiego lotniska połączenie do Pizy. Do Pizy z Wrocławia będzie można polecieć dwa razy w tygodniu: w środy o godz. 18.30 i niedziele o godz. 19.55. Podróż zajmie dwie godziny.


Piza to jeden z długo oczekiwanych przez podróżnych kierunków. Ma spory potencjał turystyczny, dlatego ogromnie cieszy nas, że na wiosnę wejdzie do siatki połączeń oferowanych przez wrocławskie lotnisko. Unikatowa architektura, wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO plac Piazza dei Miracoli ze słynną krzywą wierzą, sąsiedztwo morza i bliskość Florencji – to wszystko może zdecydować, że Piza stanie się przebojem letniego rozkładu lotów z wrocławskiego lotniska – powiedział Jarosław Sztucki, dyrektor sprzedaży i marketingu w Porcie Lotniczym Wrocław.


Piza to siódme – po Malcie, Krecie (Chania), Paryżu-Beavuais, Wenecji-Treviso, Malmö i Bournemouth – nowe połączenie, które w marcu wejdzie do rozkładu lotów wrocławskiego lotniska. Poszerzająca się oferta Ryanair jest konsekwencją decyzji przewoźnika o uruchomieniu we Wrocławiu pierwszej polskiej bazy operacyjnej.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Wrocław: loty do Pizy już w marcu

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wrocław, tanie linie lotnicze, ryanair, piza


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie