Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wrocław: Jarmark Bożonarodzeniowy21-11-2011


Od 25 listopada do 23 grudnia br., na wrocławskim Rynku znów zagości Jarmark Bożonarodzeniowy. Odwiedzający będą mieli okazję skosztować regionalnych przysmaków oraz wziąć udział w wielu atrakcjach przygotowanych przez wystawców.


Na wrocławskim jarmarku pojawią się m.in. kupcy z Polski, Litwy, Węgier, Niemiec, Białorusi, Austrii oraz Czech, którzy będą kusić swoimi wyrobami i specjałami. Zebrani będą mogli rozgrzać się grzanym winem, skosztować piernikowych serc, węgierskiego kołacza czy też pieczonych kasztanów.


Weekendowym wydarzeniem, które powinno zwrócić uwagę publiczności, będą kameralne koncerty na balkonie domku „Pod krasnalem”.

Najmłodszych, jak co roku, przyciągnie niezwykły "Bajkowy Lasek", w którym poznają najciekawsze opowieści świata, zaś z krasnalami wartownikami będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.


Tegoroczną niezwykłą atrakcją jarmarku będą pokazy i warsztaty rzeźbienia w lodzie. Pod okiem instruktora – rzeźbiarza, będzie można zobaczyć m.in. powstającą z bryły lodowej „Królową Śniegu”. Każdy, kto odwiedzi rynek w tym szczególnym czasie będzie miał możliwość nabycia monety na szczęście, wybitej na miejscu przez mincerza, czy podkowy z własnym napisem wykutym przez kowala.


Więcej informacji na stronie www.jarmarkbozonarodzeniowy.com


Komentujesz: Wrocław: Jarmark Bożonarodzeniowy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wrocław, kiermasz świąteczny, kuchnia regionalna, jarmark świąteczny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie