Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wnuku zabierz Dziadków do teatru14-01-2011


Dzień Babci i Dziadka można spędzić oczywiście tradycyjnie u dziadków na cieście i przy herbacie, ale można też zaprosić dziadków do teatru. Taki wyjątkowy wieczór proponują dla wnuków i dziadków aktorzy Teatru Konsekwentnego. 21 stycznia „Dzień Babci i Dziadka” czyli dwa spektakle i poczęstunek z herbatką.


Teatr Konsekwentny zaprasza na wyjątkowy wieczór z okazji Dnia Babci i Dziadka. 21 stycznia zaprezentowane zostaną dwa spektakle z gatunku czarnej komedii. „…i póki śmierć nas nie rozłączy, czyli Dobranocka” oraz „Pacjent”.


„Od lat staramy się integrować naszych Widzów poprzez teatr i organizujemy okolicznościowe wieczory w teatrze – mówi Adam Sajnuk, dyrektor i aktor Teatru Konsekwentnego - dlatego też namawiamy Wnuków, aby zaprosili swoich dziadków na wyjątkowe spotkanie z teatrem, a przy okazji trochę inaczej spędzili wspólnie czas. Oba przedstawienia są znakomitą rozrywką, lubianą przez naszych Widzów i nie pozostawiają nikogo bez zadumy i refleksji”


Te dwa spektakle są od lat w repertuarze Teatru Konsekwentnego i cieszą się niesłabnącą sympatią Widzów.
W „Dobranocce” obserwujemy przez cały czas na scenie starsze małżeństwo, które swoimi przepełnionymi ironią i sarkazmem dialogami wprowadza nas w nietuzinkowy świat humoru, ale i nie pozostawia bez smutnej refleksji. Ona, 79-letnia babcia Sara. Pulchna sklepowa na emeryturze. Urodzona optymistka. On, 84-letni, dziadek Karol. Wysuszony choleryk, exkrawiec, z napadami ostrej astmy. Wróg szczęścia, wszystkich, którym mogłoby powodzić się lepiej niż jemu. Ona wertuje stare fotografie i archiwa swej długowiecznej pamięci, dostrzega szczęście i spełnienie wszędzie tam, gdzie nie było jej i dziadka Karola.


„Pacjent” to satyra na polską Służbę Zdrowia. Z perspektywy szpitalnego łóżka świat pacjenta zaczyna wyglądać inaczej. Działania i gesty odwiedzających nabierają nowego znaczenia, a świat zupełnie obcych osób - wcześniej wrogi i nieprzystępny - nagle staje się zaskakująco bliski. „Pacjent” to ironiczna podróż po odhumanizowanych korytarzach warszawskiego szpitala. W roli Pacjenta – Arkadiusz Wrzesień.


Bilety można rezerwować w Teatrze Konsekwentnym pod adresem mailowym rezerwacja@teatrkonsekwentny.pl lub pod nr tel. 509 780 261.


Cena biletu/karnetu na dwa spektakle to 60 pln.


Dla Wnuków i Dziadków Teatr Konsekwentny przygotował jednak specjalną ofertę i ze specjalną ulotką dostępną w Teatrze Konsekwentnym przy zakupie biletów można otrzymać dwa bilety w cenie jednego.


Szczegółowe informacje na stronie www.teatrkonsekwentny.pl


Komentujesz: Wnuku zabierz Dziadków do teatru

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, spektakl, teatr konsekwentny


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


 • Filip-Golarz

  zzkoda, że wyjezdzam na weekend z warszawy... chetnie bym się wybral. szczegolnie ciekawy wydaje się "pacjent"...

  Filip-Golarz

 • nina-nina

  no to idziemy do teatru! bardzo faaajna inicjatywa! :)

  nina-nina

 • piskozub1

  fajne;p

  piskozub1

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł