Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wkrótce startują Targi Turystyczne Online29-12-2011


Coraz więcej firm, organizacji i samorządów dostrzega przewagę promocji online i inwestuje w rozwój własnych narzędzi internetowych, ale szuka również wartościowych projektów, w których można zaistnieć. Jednym z takich pomysłów są Internetowe Targi Turystyczne, które swoją premierę zaplanowały na 2012 r.


Podobna idea w Polsce już się pojawiała, jednak tym razem pomysł na targi jest zupełnie inny.


- Nie szukamy setek wystawców, poszukujemy świadomych partnerów, którym zapewnimy usługę najwyższej jakości, z przekonaniem, że będą z nami promować się nie jeden raz. Wkrótce podejmiemy dyskusję na temat skuteczności targów turystycznych w Polsce ponieważ wydaje nam się, że obecna formuła poza sferą B2B, przy tak niewielkiej liczbie odwiedzających powoli się wyczerpuje, ale przede wszystkim staje się ekonomicznie nie uzasadniona. Na targach turystycznych online spodziewamy się ok. miliona odwiedzających – powiedział Wojciech Kreft, wdrażający projekt.


Zgodnie z założeniami Targi będą promowane z użyciem wielu mediów od marca 2012, kiedy to zostaną otwarte dla odwiedzających, do tego czasu będą poszukiwani wystawcy z różnych kategorii np. najlepsze hotele spa, miasta na weekend, odkrycia 2012 itp. – w każdej kategorii przewidziano tylko 10 stoisk. Kampania promocyjna targów przewiduje emisję kilkudziesięciu milionów bannerów w internecie na wielu portalach i serwisach informacyjnych, promocję w telewizji śniadaniowej oraz wiele innych działań.


TargiTurystyczneOnline.pl organizowane są pod patronatem Polskiej Organizacji Turystycznej, Agencji Promocji Miast i Regionów, Europejskiego Instytutu Marketingu Miejsc, Dziennika Turystycznego oraz telewizji TravelChannel. Organizatorzy zapowiadają, iż w najbliższych tygodniach przedstawią projekt w szczegółach, a już w styczniu będzie dostęp podglądu witryny i pierwszych wystawców.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Wkrótce startują Targi Turystyczne Online

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: targi turystyczne, targi turystyczne online


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie