Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2248)

Wizz Air zostaje na Lotnisku Chopina

17-07-2013

Linie lotnicze Wizz Air zdecydowały się przenieść na stałe wszystkie swoje operacje z Modlina na Lotnisko Chopina. Obecnie warszawskie lotnisko obsługuje 20 połączeń Wizz Air do 14 krajów.

W grudniu 2012 r., z powodu zamknięcia drogi startowej na lotnisku w Modlinie, Wizz Air został zmuszony do czasowego przeniesienia swoich operacji na lotnisko w Warszawie. Po półrocznym okresie tymczasowego operowania na Lotnisku Chopina przewoźnik podjął decyzję o przeniesieniu tu swojej bazy na stałe.

- Jesteśmy przekonani, że pasażerowie docenią koniec niepewności związanej z zamknięciem pasa startowego w Modlinie, zwłaszcza, że wielu z nich wyraźnie wskazało lotnisko Chopina jako preferowane miejsce wylotów – poinformował Daniel Carvalho, rzecznik prasowy Wizz Air.

Wizz Air pragnie nadal umożliwiać swoim klientom niskokosztowe latanie z Lotniska Chopina oraz rozwijać siatkę oferowanych połączeń z Warszawy. W ostatnich tygodniach przewoźnik ogłosił 5 nowych połączeń do Kutaisi, Hurgady, Grenoble, Charkowa i Glasgow.

- Przyjmujemy decyzję Wizzair’a ze zrozumieniem. Zapewniamy, że pasażerowie tego przewoźnika będą na Lotnisku Chopina obsługiwani tak samo dobrze jak pasażerowie wszystkich innych linii lotniczych operujących w naszym porcie – twierdzi Przemysław Przybylski, rzecznik Lotniska Chopina.

Źródło: lotnisko-chopina.pl


Komentujesz: Wizz Air zostaje na Lotnisku Chopina

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, lotnisko chopina, wizz air, warszawa modlin


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie