Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wizz Air przeniesie bazę operacyjną na lotnisko Warszawa/Modlin02-02-2012


Wizz Air zdecydował się na przeniesienie warszawskiej sieci i bazy operacyjnej z portu lotniczego im. F. Chopina do Warszawy/Modlin. Przeniesienie bazy do nowo powstającego ma nastąpić 18 lipca br.


Lotnisko będzie funkcjonować całodobowo we wszystkie dni tygodnia. Wizz Air ma mieć możliwość opracowania bardziej elastycznego rozkładu lotów, bez ograniczeń, które występowały na lotnisku głównym. Najistotniejszy ma być fakt, że koszty związane z operacjami na lotnisku Warszawa/Modlin będą znacznie niższe, co pozwolić ma przewoźnikowi na obniżenie cen biletów.


Aby uczcić zachodzące zmiany, Wizz Air oferuje klientom zniżkę w wysokości 20 proc. od ceny biletu na wszystkie loty przychodzące i wychodzące obsługiwane przez lotnisko Warszawa/Modlin, obowiązującą do piątku 3 lutego.


Wizz Air oferuje klientom bezpośrednie połączenia pomiędzy Warszawą i następującymi miastami:


Klienci, którzy zarezerwowali już bilety na samoloty wylatujące z warszawskiego lotniska im. F. Chopina 18 lipca lub po tym terminie, zostaną bezpośrednio powiadomieni o zmianie.


- Wizz Air bardzo cieszy fakt, iż możemy obniżyć ceny biletów dla pasażerów korzystających z nowego lotniska Warszawa/Modlin. Wierzymy, że nasi klienci przyjmą z radością oszczędności, które teraz możemy zapewnić i po tej zmianie będą nam towarzyszyć – powiedział John Stephenson, wiceprezes Wizz Air.


Komentujesz: Wizz Air przeniesie bazę operacyjną na lotnisko Warszawa/Modlin

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: modlin, wizz air, port lotniczy, warszawa modlin


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • Filip-Golarz

    Na lotnisku Modlin nie będzie padał śnieg;) Hehe, a tak poważnie, zdaniem operatora, zmiana lokalizacji ma właśnie wpłynąć na obniżenie stawek za przeloty...

    Filip-Golarz

  • MAREKD

    Zobaczymy jak długo Wizz Air będzie operował z Modlina, sądzę,że najwyżej dwa lata,bo koszty obsługi takiej linii będą musiały wzrosnąć,a WizzAir nie będzie skory do partycypowania w...

    MAREKD

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł