Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2192)

Wizz Air poleci do Gruzji

20-02-2013

Wizz Air uruchamia pierwsze połączenie z Polski poza Europę. Od 15 maja przewoźnik rozpocznie rejsy z Warszawy do Kutaisi w Gruzji. Loty na tej trasie będą realizowane dwa razy w tygodniu.

- Otwarcie nowego połączenia Polska-Gruzja podkreśla zaangażowanie Wizz Air w rozwój niskich taryf zarówno w Europie Środkowo-Wschodniej, jak i poza nią. Za pośrednictwem Polski, jako naturalnego centrum łączącego zachód ze wschodem Europy poprzez nisko kosztowe połączenia Wizz Air, nowa trasa przybliży Gruzję do Unii Europejskiej. Pasażerowie podróżujący między Gruzją a Polską będą mogli po raz pierwszy korzystać z niskich cen, latając niezawodnymi liniami, które skupiają się na swoich pasażerach. Spodziewamy się dalszego rozwoju siatki połączeń Wizz Air w Polsce i ogłaszania kolejnych informacji na temat nowych tras - powiedział Mike Powell, dyrektor ds. finansowych w Wizz Air.

Lotnisko Kutaisi znajduje się pomiędzy stolicą Gruzji Tbilisi a kurortem Batumi nad Morzem Czarnym. Bilety na trasie Warszawa-Kutaisi są już dostępne w sprzedaży w cenach rozpoczynających się od 125 zł. Rezerwacji można dokonać na stronie internetowej wizzair.com

Źródło: Lotnisko Chopina


Komentujesz: Wizz Air poleci do Gruzji

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, linie lotnicze, wizz air


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie