Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Airbnb wprowadza Wish List


22-08-2012


Airbnb, serwis ułatwiający znalezienie, wynajęcie lub zarezerwowanie unikatowych miejsc na całej kuli ziemskiej, przedstawia nową usługę – Wish List. Usługa skupia się przede wszystkim na graficznej stronie wyszukiwania ofert, pozwalając tym samym tworzyć własne, całkowicie dostosowane do indywidualnych potrzeb listy wymarzonych miejsc.

- Kiedy tworzyliśmy Airbnb, nawet się nam nie śniło, że pewnego dnia w naszej ofercie znajdą się tak unikatowe lokalizacje - od domków na drzewie po prywatne wyspy - opowiada CEO i współzałożyciel serwisu Brian Chesky.

Wraz z wprowadzeniem Wish List Airbnb otwiera nowy rozdział w historii społecznościowego podróżowania i odkrywania świata. Podróżni po raz pierwszy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami i poznawać wrażenia swoich przyjaciół
i zaufanych ekspertów.

- Dzielenie się wrażeniami nie tylko ułatwia podróżowanie, ale też sprzyja poznawaniu i inspiruje. Gdzie indziej użytkownik może zbudować swoją listę marzeń, na której obok architektury Franka Lloyda Wrighta znajdują się twierdza Tower w Londynie i zamki rodziny Borgiów? – dodaje Joe Gebbia.


Jak działa Wish List?

• Użytkownik korzystający z dowolnej strony z ofertą na Airbnb może zapisać ją sobie na swojej Wish List. Jeden użytkownik może tworzyć wiele takich list.
• Użytkownicy mają możliwość ustawiania wielu opcji prywatności, na przykład decydować, czy inni mogą widzieć ich Wish List oraz czy mają one znaleźć się na Facebooku.
• Użytkownik może także zdecydować, by dodanie oferty do Wish List i stworzenie takiej listy zostało odnotowane w jego osi czasu na Facebooku.
• Użytkownicy mają dostęp do specjalnej strony z Wish List tworzonymi i rozwijanymi przez Airbnb, kanałów RSS z Wish List ich przyjaciół z Facebooka oraz do najbardziej popularnych, tworzonych na bieżąco Wish List.


Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Wish List - nowa usługa serwisu Airbnb

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: rezerwacje, airbnb


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie