Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wirtualny spacer po Mazowszu Zachodnim


15-11-2012


Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego przygotowuje aplikację prezentującą najważniejsze obiekty dziedzictwa kulturowego, wydarzenia historyczne oraz biografie osób, związanych z obszarem całego powiatu żyrardowskiego oraz dwoma gminami – Grodziskiem Mazowieckim i Żabią Wolą. Aplikacja ma powstać w połowie listopada br.


Projekt pn. „Poznając Dziedzictwo Kulturowe Mazowsza Zachodniego” współfinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego. Łączyć ma kilka działań ukierunkowanych na zachowanie pamięci o dziedzictwie kulturowym regionu Mazowsza Zachodniego, w którym nastąpić ma „podtrzymanie oraz pielęgnowanie” tożsamości lokalnej mieszkańców, a także „zwiększenie poczucia patriotyzmu, dumy i przynależności do regionu”.


Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego rozpoczęła realizację pierwszego etapu – wydania aplikacji wirtualnego spaceru, która pojawi się na portalu www.turystycznemazowsze.pl w połowie listopada. Korzystając z aplikacji będzie można poruszać się pomiędzy danymi atrakcjami każdej z gmin, zapoznać się z treściami na ich temat oraz przejrzeć galerię zdjęć.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Wirtualny spacer po Mazowszu Zachodnim

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: mazowsze, turystyczne mazowsze


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie