Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wino, muzyka i śpiew w Restauracji Nordowi Mol


25-11-2010


Najbliższa sobota, 27.11 zapowiada się niezwykle atrakcyjnie w Restauracji Nordowi Mol w Celbowie koło Pucka. Właśnie o godz. 17.00 rozpoczyna się impreza pod hasłem „Wino, muzyka i śpiew”. Wstęp na imprezę jest wolny.


Restauracja zaprasza wszystkich na degustację różnych gatunków win, znajdujących się w karcie Nordowego Mola. Będzie można nie tylko spróbować wina ale także kupić butelkę tego trunku. Oprócz tego Wioletta Gołda, specjalista ds. win opowie o różnych jego gatunkach; czym się od siebie różnią, jakie wino pasuje do konkretnych potraw. Wszystko jednak w konwencji zabawy, a nie sztywnego wykładu.Od godz. 18.00 w Restauracji Nordowi Mol rozbrzmiewać będą szanty. Dla gości Restauracji zagra bowiem zespół „Kamraci” z Trójmiasta. Koncert będzie trwał, z przerwami na degustację wina i rozmowy przy lampce tego trunku, do godz. 21.00.


- Pamiętajmy, że Nordowi Mol leży nad brzegiem Morza Bałtyckiego. To zobowiązuje nas do pewnych tradycji tego regionu - mówi Marek Hewelt, właściciel Restauracji Nordowi Mol. - A więc przede wszystkim dobra, żeglarska muzyka w wykonaniu grupy „Kamraci”. Oni na pewni rozgrzeją każdego zmarzniętego gościa i zachęcą do dobrej zabawy.

Komentujesz: Wino, muzyka i śpiew w Restauracji Nordowi Mol

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie