Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wigilijne przepisy poznańskich szefów kuchni21-12-2011


Poznańscy szefowie kuchni wraz z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną postanowili podzielić się pomysłami, które mogą stanowić inspirację świątecznego menu. Wspólnie przygotowali folder z przepisami na dwanaście wigilijnych dań.


Suto zastawiony stół to ważna część wigilijnej tradycji. Wielogodzinne przygotowania to okazja do spotkania, wspólnej pracy i przekazywania sekretów domowych kuchni. Każdy region, a nawet każdy dom ma w swoim świątecznym menu coś, co go wyróżnia. Mimo przywiązania i szacunku do tradycji, chętnie sięgamy po nowe pomysły i aranżacje dla naszych świątecznych smakołyków. Poznańscy szefowie kuchni wraz z Poznańską Lokalną Organizacją Turystyczną postanowili podzielić się pomysłami, które mogą stanowić inspirację świątecznego menu.


W gronie kulinarnych ekspertów, których zaproszono do współpracy znaleźli się szefowie najlepszych poznańskich restauracji. Autorzy przygotowanych specjalnie przepisów to uczestnicy i jurorzy najbardziej prestiżowych konkursów kulinarnych.


- Mamy nadzieję, że ich pomysły, zaostrzą świąteczne apetyty i pomogą w aranżacji tegorocznego menu – powiedział Jakub Pindych z PLOT, odpowiedzialny za realizację projektu „12 wigilijnych potraw poznańskich szefów kuchni.


Folder w wersji PDF jest do pobrania na stronie www.poznan.pl/przepisy.


Komentujesz: Wigilijne przepisy poznańskich kucharzy

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: poznań, wigilijne przepisy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie