Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wielkopolska i Brandenburgia razem dla turystyki17-03-2011


10 marca podczas targów ITB w Berliniem, w obecności Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka oraz Ministra Gospodarki i Spraw Europejskich Landu Brandenburgia Ralfa Christoffersa, odbyło się uroczyste podpisanie porozumienia o współpracy między Wielkopolską Organizacją Turystyczną a Tourismus Marketing Brandenburg GmbH.


Współpraca ta opiera się o istniejące od wielu lat konstruktywne partnerstwo pomiędzy Województwem Wielkopolskim a Krajem Związkowym Brandenburgia. Obie organizacje, odpowiedzialne za promocję turystyczną swoich regionów, planują wymieniać doświadczenia oraz współdziałać w zakresie promowania produktów turystycznych regionu partnerskiego.


Oferta turystyczna regionów cechuje się dużymi podobieństwami. Dotyczy to w szczególności segmentów oferty związanej z turystką wodną i rowerową. Dostępność komunikacyjna obu regionów, a w ostatnim czasie otwarcie odcinka autostrady A2 z Nowego Tomyśla do Świecka, sprzyja promocji i wzrostowi ruchu turystycznego.


W ramach współpracy organizowane będą m.in. wyjazdy studyjne, prezentacje i warsztaty dla dziennikarzy turystycznych, touroperatorów oraz fachowców rynku podróży. Także dystrybucja przewodników turystycznych i katalogów. Partnerzy wspierać się będą wzajemnie w budowaniu współpracy medialnej z regionem partnerskim.

 

Źródło: wielkopolska.travel


Komentujesz: Wielkopolska i Brandenburgia razem dla turystyki

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: wielkopolska, turystyka regionalna, berlin, targi turystyczne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


  • fart19a1

    Współpraca ta opiera się o istniejące od wielu lat konstruktywne partnerstwo pomiędzy Województwem Wielkopolskim a Krajem Związkowym Brandenburgia. Obie organizacje, odpowiedzialne za...

    fart19a1

Zgłoś nadużycie

Skomentuj artykuł