Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wezyr najlepszym Touroperatorem Roku


05-11-2012


Wezyr Holidays został wybrany najlepszym Touroperatorem Roku 2012. Wyniki plebiscytu ogłoszono podczas gali poznańskich targów Tour Salon.


Tytuł Touroperatora Roku 2012 Wezyr Holidays otrzymał dzięki głosom agentów turystycznych, w konkursie organizowanym przez Izbę Turystyki RP i Regionalne Izb Turystyki przy współudziale redakcji TTG Polska. Głosowanie agentów to forma oceny i podziękowania tym touroperatorom, którzy rzetelnie i uczciwie pracują na rzecz wspólnych klientów, a także dbają do dobre relacje z agentami turystycznymi. W tym roku w konkursie wzięła udział rekordowa liczba agentów, bo aż 1467.


- Jesteśmy dumni, że biura agencyjne doceniają naszą rzetelność w kontaktach z nimi jako kluczowymi partnerami w procesie sprzedaży, jak i dbałość o naszych wspólnych klientów. Nagrodę zdobytą dzięki głosom agentów traktujemy jako znak, że obrana przez nas strategia współpracy biznesowej i jednocześnie zorientowanie na klienta są efektywne - powiedziała Kaan Ergün, Dyrektor Generalny Wezyr Holidays.


Tytuł Touroperatora Roku to kolejna w tym sezonie nagroda dla Wezyr Holidays otrzymana od przedstawicieli branży turystycznej. W styczniu touroperator został wyróżniony tytułem „Touroperator Przyjazny Agentom Turystycznym” przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Agentów Turystycznych, a w zeszłym miesiącu został uhonorowany „Kryształowym Globusem”, czyli nagrodą „Fair Play Turystyki Polskiej 2012” przyznawaną przez Polską Izbę Turystyki.


Komentujesz: Wezyr najlepszym Touroperatorem Roku

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: biura podróży, tour salon


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie