Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Rozpoczął się V. Gryfiński Festiwal Włóczykij. Weź udział w konkursie, w którym nagrodą są bilety na wydarzenia w ramach festiwalu25-02-2011


24 lutego w Gryfinie rozpoczął się 5. Gryfiński Festiwal Miejsc i Podróży Włóczykij. Tegoroczna edycja imprezy trwać będzie aż 11 dni (do 6 marca), a w jej trakcie Gryfino odwiedzi ponad 100 "podróżników" z całej Polski.


Głównymi punktami programu będą tradycyjnie spotkania z "podróżnikami" połączone z pokazami filmów, slajdów oraz fotografii, a także przegląd profesjonalnych długometrażowych filmów z odległych i egzotycznych zakątków świata.


W programie nie zabraknie także licznych wydarzeń towarzyszących, pośród których znajdziemy: degustacje potraw "kuchni świata", koncerty muzyczne, wystawy, wycieczki po regionie, targi sprzętu outdoorowego i wydawnictw podróżniczych, Bal Włóczykija oraz rajdy na orientację - zimowy ekstremalny pieszy rajd "Włóczykij Trip Extreme 2011" zaliczany do Pucharu Polski MnO oraz Rajd Miejski "Zakrzywienie Czasoprzestrzeni".


Festiwal odbędzie się w kilku miejscach. Oprócz dwóch obiektów Gryfińskiego Domu Kultury widzowie spotkają się m.in. na zamku w niemieckim Penkun, w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Stargardu w Stargardzie Szczecińskim oraz Międzynarodowym Centrum Turystyki Kultury i Sportu w Baniach.


UWAGA. Portal Polska Wita oraz Gryfiński Dom Kultury zachęcają do udziału w konkursie, w którym nagrodą będą *bilety uprawniające do udziału w 5. edycji Gryfińskiego Festiwalu Miejsc i Podróży Włóczykij. Aby zdobyć nagrodę wystarczy spełnić dwa warunki konkursowe...

Szczegóły na stronie www.polskawita.pl/konkurs-wloczykij


Strona festiwalu: www.wloczykij.com


Komentujesz: Weź udział w konkursie i pojedź do Gryfina!

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: konkurs, gryfino, włóczykij, festiwal miejsc i podróży


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie