Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2280)

Warszawska projekcja "Into The Mind"

24-10-2013

25 października, w kinie Wisła w Warszawie odbędzie się warszawska projekcja najnowszego dzieła wytwórni Sherpas Cinema – „Into The Mind”. Film ten jest najbardziej wyczekiwaną produkcją freeskiingową tego sezonu.

Po wielkim sukcesie i frekwencyjnych rekordach na premierze w Krakowie, nadchodzi czas na Warszawę. „Into The Mind” został uznany za film roku podczas tegorocznego IF3 - największego festiwalu filmów freskiingowych. Ponadto, Sherpas Cinema odebrali tam nagrody za najlepszy montaż i zdjęcia, co czyni z tej produkcji pozycję obowiązkową nie tylko dla amatorów sportów zimowych, ale także wszystkich osób wrażliwych na niesamowite ujęcia filmowe.

Ekipa filmowców Sherpas Cinema wraz z najwybitniejszymi narciarzami ekstremalnymi odwiedziła najbardziej spektakularne miejsca, w jakich można jeździć na nartach. Boliwia, Himalaje czy Alaska to tylko niektóre z kierunków, jakie obrali twórcy i bohaterowie filmu. Autorzy „Into The Mind” zabiorą publiczność w podróż do najbardziej niesamowitych miejsc na Ziemi oraz do wnętrza umysłów ludzi, którzy przesuwają granice tego, co możliwe na nartach.
„Into The Mind” to skomplikowany i dający do myślenia obraz, w którym na pierwszym planie jest człowiek, jego umysł i przekonanie o tym, że góry to coś więcej niż geografia i przyroda.


Link do wydarzenia na Facebooku: http://bit.ly/IntoTheMindWwa


Komentujesz: Warszawska projekcja Into The Mind

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Tagi: freeskiing, narciarstwo, freeride, sporty ekstremalne


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie