Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Warszawa świętuje 100 dni do Euro 201201-03-2012


Bilety na Euro 2012, meksykańska fala, boisko piłkarskie na pl. Defilad, liczne konkursy i nagrody – to tylko część z atrakcji przygotowanych dla kibiców, którzy pojawią się w najbliższą sobotę, 3 marca, w największej w Polsce Strefie Kibica.


W sobotę 3 marca, pod Pałacem Kultury i Nauki odbędzie się impreza, na której rozpocznie się odliczanie ostatnich 100 dni przed pierwszym gwizdkiem Turnieju. Początek imprezy o godz. 15.00.


Wyjątkowym wydarzeniem imprezy będzie pierwsza fala na Euro 2012, zapowiadają organizatorzy. W obecności Prezydent m.st. Warszawy, Hanny Gronkiewicz-Waltz, fani zgromadzeni w Strefie Kibica, ustawią się w zaaranżowanej trybunie i stworzą pierwszą meksykańską falę. By uczcić ten widok, ok. godz. 16.40 na Strefę Kibica spadnie 2012 balonów. W tym samym momencie zabrzmi pierwszy gwizdek Turnieju, zapowiadający wielkie odliczanie do pierwszego meczu mistrzostw.


Kolejną atrakcją będzie łańcuch kibiców, który zostanie uwieczniony przez fotografa, Wojtka Witeskę. Wszyscy chętni będą mogli znaleźć się na zdjęciach, które po imprezie, dzięki specjalnej aplikacji, zostaną połączone w symboliczny łańcuch – falę wokół Strefy Kibica pod PKiN. Fotografie pojawią się na miejskim fanpage’u na portalu Facebook, gdzie każdy sfotografowany kibic będzie mógł się odnaleźć, oznaczyć i wygrać bilet na Euro 2012. (Aby wziąć udział w konkursie należy podpisać zgodę na użyczenie wizerunku – podczas imprezy lub poprzez pobranie z profilu Warszawy na Facebooku dokumentu, który należy dostarczyć w wyznaczone miejsce w dniu imprezy – 3 marca).


Dla uczestników imprezy m.st. Warszawa przygotowało również inne konkursy i piłkarskie zabawy. Nie zabraknie też nagród oraz słodkich upominków od firmy Wedel. By uczcić to wydarzenie, lodowisko pod PKiN-em przybierze nową piłkarską dekorację.


Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Warszawa świętuje 100 dni do Euro 2012

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, mistrzostwa, euro 2012


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie