Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Warszawa: rusza budowa Hampton by Hilton


28-05-2012


Firma Condite wybuduje hotel Hampton by Hilton w pobliżu Lotniska Chopina w Warszawie. Podpisanie umowy z generalnym wykonawcą zakończyło trwające ponad rok formalne przygotowania do uruchomienia budowy. Pierwsi goście będą mogli zamieszkać w hotelu w połowie 2013 r.


- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak korzystnego dla naszej spółki rozstrzygnięcia przetargu. Traktujemy to zadanie jako wielkie wyzwanie. Zapewniamy najwyższą staranność działań oraz najwyższą jakość wykonywanych robót – powiedział Wiesław Milcarz, prezes zarządu spółki Condite.


Hotel klasy ekonomicznej Hampton by Hilton Warsaw Airport powstanie w odległości około 800 m od Terminalu A Lotniska Chopina, u zbiegu ulic 17 Stycznia oraz Żwirki i Wigury. Goście hotelowi będą mieli do dyspozycji 116 dwuosobowych pokoi rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. Obiekt dostosowany będzie do potrzeb osób podróżujących w celach biznesowo-wypoczynkowych. Na parterze zlokalizowany będzie hol główny, 24-godzinny Snack Bar, część śniadaniowa, komfortowa strefa do pracy i spotkań z dostępem do internetu, a także sala konferencyjna i klub fitness. Śniadanie będzie wliczone w cenę pokoju.


- Jestem przekonany, że marka Hampton by Hilton dobrze spełni oczekiwania klientów podróżujących zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Ten produkt sprawdzi się na polskim rynku – dodał Mirosław Moczarski, prezes spółki Port-Hotel.


Równocześnie z budową hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport, rusza budowa bliźniaczego Hampton by Hilton Gdańsk Airport, który powstanie naprzeciwko nowego terminalu Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku Rębiechowie.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Warszawa: rusza budowa Hampton by Hilton

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, hotele, lotnisko chopina, hilton


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie