Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Warszawa po hiszpańsku


26-04-2012


Oficjalny portal turystyczny m.st. Warszawy uruchomił hiszpańską wersję językową strony. Tłumaczenie jest pełne i obejmuje wszystkie działy. Od teraz strona dostępna jest już w sześciu językach: polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim oraz hiszpańskim.


Portal www.warsawtour.pl cieszy się popularnością wśród turystów z całego świata. Niezbędne wskazówki i informacje praktyczne - jak dotrzeć do stolicy, jak się po niej poruszać, gdzie warto zjeść i przenocować - znajdą tutaj turyści oraz kibice odwiedzający Warszawę – Miasto Gospodarza podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Euro 2012.


Ułatwieniem w poznawaniu miasta przez Internet jest warszawskie TOP 10, gdzie można się dowiedzieć, która część stolicy wpisana jest na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, pospacerować śladami wybitnych warszawiaków - Fryderyka Chopina i Marii Skłodowskiej-Curie, dowiedzieć się gdzie wysłuchać koncertów lub odpocząć w parku, odkryć ciekawostki z folderem „Warszawa dla dociekliwych”.


Zwiedzanie miasta ułatwią zaprezentowane na stronie w przejrzysty i ciekawy sposób największe atrakcje turystyczne, które ilustruje ponad tysiąc trzysta zdjęć.


Dzięki portalowi każdy użytkownik może stworzyć indywidualny plan pobytu i przekonać się, że Warszawa jest miastem na każdą kieszeń. Interesujące propozycje znajdą tu zarówno fani sportu, melomani, rodziny z dziećmi, turyści preferujący aktywny wypoczynek oraz szukający wrażeń w licznych dyskotekach i klubach. Na stronie można także zapoznać się z elektroniczną wersją wydawnictw Stołecznego Biura Turystyki, które dostępne są we wszystkich punktach Warszawskiej Informacji Turystycznej.


Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Warszawa po hiszpańsku

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuWasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie