Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Whisky w centrum stolicy


09-11-2012


Warszawską Pijalnię Whisky otwarto w budynku Apartamentów Zgoda Warszawa by DeSilva. W nowym whisky barze podaje się wyłącznie single malt whisky, uważaną przez koneserów trunku za najlepszą.


Zlokalizowana w samym centrum Warszawy (ul. Zgoda 6) Warszawska Pijalnia Whisky to miejsce dla miłośników szkockiej. Można się tutaj cieszyć smakiem whisky jednosłodowej, której nie można dostać nigdzie indziej. Są to butelki pochodzące z portfolio The Single Malt Whisky Society, stowarzyszenia, które butelkuje wyłącznie whisky pochodzące z jednej beczki.


Artur Wyłupek, gospodarz baru, jest zdania, że whisky już teraz może być ciekawą alternatywą dla polskiej wódki i dobrym startem do dalszego imprezowania w jednym z popularnych klubów stolicy.


- Warszawska Pijalnia Whisky jest miejscem szczególnym. Stawiamy na jakość, stąd szeroki wybór single maltów ze Szkocji. Co ważne, ceny whisky są przyjazne i zaczynają się już od 16 zł za 2 cl. Pamiętajmy jednak o mocy whisky, która nierzadko przekracza 60 proc. alkoholu. To robi różnicę – powiedział Wyłupek.


W Warszawskiej Pijalni Whisky już teraz odbywają się wieczorne degustacje i spotkania firmowe. Stanowi to uzupełnienie podstawowej oferty, czyli 51 apartamentów oraz dwóch sal konferencyjnych.


Źródło: dziennikturystyczny.pl


Komentujesz: Warszawa: Pijalnia Whisky już otwarta

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, atrakcje turystyczne, alkohol


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie