Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Warszawa: nowe Biuro Sprzedaży LOT


31-05-2010


2 czerwca 2010 roku zostanie otwarte nowe Biuro Sprzedaży PLL LOT w Warszawie – w centrum handlowym Złote Tarasy. Będzie to trzecie biuro LOT-u w stolicy, oprócz placówek zlokalizowanych w Hotelu Marriott oraz na terenie Sejmu RP.

Poniższa informacja może zainteresować wielu warszawiaków, którzy planują wyjazd, daleką podróż lub urlop - LOT otwiera nową placówkę i szykuje z tej okazji promocje dla swoich klientów.

Z okazji otwarcia, klienci LOT-u, którzy odwiedzą nasze Biuro w Złotych Tarasach i zakupią bilet na jedno z prawie sześćdziesięciu połączeń z siatki połączeń, otrzymają rabat w postaci zniesienia opłaty za wystawienie biletu, która w przypadku połączeń międzynarodowych wynosi 90 złotych, a w przypadku połączeń krajowych – 50 złotych. Dodatkowo, każdy klient, który wykupi w nowym biurze bilet w dniu otwarcia, otrzyma od PLL LOT wyjątkowy upominek, a także będzie mógł wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

W nowym Biurze Sprzedaży PLL LOT w Złotych Tarasach będzie można skorzystać z pełnej oferty LOT-u – wykupić bilet, ubezpieczenie na podróż, wynająć samochód i zarezerwować hotel. Klienci LOT-u będą mogli także dokonać odprawy na swój rejs, co znacznie ułatwi podróż, eliminując konieczność poświęcenia czasu na dokonanie odprawy na lotnisku.

Już od 1 sierpnia 2010 LOT zapewni klientom Biura także przewóz na lotnisko oraz możliwość pozostawienia bagażu w Biurze w celu jego dalszego transportu do samolotu.

Dodatkowo Biuro oferuje klientom zupełną nowość – sklep z gadżetami lotniczymi, co z pewnością ucieszy wielu kolekcjonerów i fanów lotnictwa. Jest to doskonała okazja, aby nabyć przedmioty zupełnie wyjątkowe, dotąd niedostępne w regularnej sprzedaży.


źródło: informacja prasowa

Komentujesz: Warszawa: nowe Biuro Sprzedaży LOT

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie