Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2240)

Warszawa na „Welcome Festiwal”

21-06-2013

Na Stadionie Narodowym, 24 i 25 czerwca, odbędzie się uroczysta gala międzynarodowego konkursu „Welcome”, poświęconego marketingowi miejsc. Promuje on budowanie silnych marek miast i regionów oraz ich rozpoznawalność, która wpływa na wzrost przychodów z turystyki i inwestycji.

Warszawa zaprosiła do udziału w konkursie partnerską stolicę - Berlin. Przedstawiciele obu miast omówią efektywność stosowanych narzędzi marketingowych dla rozwoju ekonomicznego, wzrostu jakości życia mieszkańców oraz budowania skutecznej współpracy administracji publicznej, biznesu i uczelni wyższych obu stolic.

„Welcome Festiwal”, w ramach którego odbywa się konkurs, integruje środowiska administracji, nauki, biznesu. Dowodzi, że przy wsparciu ekspertów współpraca jest nie tylko możliwa i pożądana, ale również przynosi wymierne korzyści. Formuła festiwalu sprzyja prezentacji regionów, jak również firm odpowiedzialnych za wdrażanie najnowszych technologii w branży komunikacyjnej, informatycznej, IT, eventów kulturalnych, naukowych, społecznych oraz nowoczesnych usług dla mieszkańców.

Obie stolice są miastami o podobnej, nowoczesnej architekturze, wykorzystujące z rozmachem sprzyjający czas po 1989 r. - wolnych wyborach w Warszawie i obaleniu muru w Berlinie. Z obu pochodzą genialni kompozytorzy i naukowcy. To miasta o ciekawej historii, które przezwyciężyły konflikty z przeszłości oraz nauczyły się modelowo współpracować.

Konkurs „Welcome” organizowany jest po raz drugi w ramach „Welcome Festival” – Pierwszego Międzynarodowego Festiwalu Marketingu Miejsc przez miesięcznik „Brief for Poland. W tym roku odbywa się on pod honorowym patronatem Hanny Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy.

Więcej informacji na stronie www.welcomefestival.pl

Źródło: materiały prasowe


Komentujesz: Warszawa na Welcome Festiwal

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: warszawa, stadion narodowy


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie