Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Warmińsko-Mazurskie „Miejsca z Duszą”18-05-2011


Elbląskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Pozarządowych realizujące projekt pt. „Produkt Turystyczny Sieci Miejscowości Tematycznych” zaprasza na dwudniową wizytę studyjną do „Miejsc z Duszą. Miejscowości Tematycznych Warmii i Mazur”, która odbędzie się w dniach 9-10 czerwca 2011 roku.


Wizyta studyjna będąca swoistą promocją w praktyce skierowana jest do przedstawicieli biur turystycznych, organizacji zajmujących się promocją wsi i turystyki wiejskiej, mediów, dziennikarzy, firm eventowych itd. Udział w wizycie jest bezpłatny (dojazd do miejsca zakwaterowania we własnym zakresie).


W wizycie udział mogą wziąć maksymalnie dwie osoby reprezentujące ten sam podmiot. Wszystkich zainteresowanych organizatorzy zachęcają do zgłaszania swojego uczestnictwa do 25 maja.


„Miejsca z Duszą” to miejscowości tematyczne Warmii i Mazur, położone w malowniczych krajobrazach Zalewu Wiślanego, Wysoczyzny Elbląskiej oraz okolic Kanału Elbląskiego. Jako partnerstwo, wspólnie utworzyły ofertę turystyczną opartą na zasadach turystyki emocji, która daje możliwość poznania uroków wsi oraz obcowania z tradycją, historią, kulturą i naturą. Każdy turysta – bez względu na wiek i zainteresowania – znajdzie tu coś dla siebie.


Szczegółowe informacje, w tym program wizyty studyjnej oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.miejscazdusza.pl


Komentujesz: Warmińsko-Mazurskie Miejsca z Duszą

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: elbląg, warmia, warmia i mazury, turystyka rozwoju


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie