Szukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj

» Wyszukiwanie zaawansowaneSzukaj


Szukaj

Szukaj

Nie masz pomysłu na wczasy?


« Powrót do aktualności (2126)

Wakacje za pół ceny coraz popularniejsze16-06-2011


Jak informują media, biura podróży oferują obecnie blisko 100 tys. przecenionych wyjazdów. Tymczasem z wakacyjnych propozycji, z co najmniej 50% rabatem skorzystali już użytkownicy pierwszej polskiej platformy grupowych zakupów turystycznych – MyDeal Podróże. Od marca nabyli kupony o łącznej wartości prawie 1 miliona złotych.


- MyDeal Podróże to medium umożliwiające właścicielom hoteli, pensjonatów lub biur podróży idealne dotarcie do starannie wyselekcjonowanej grupy potencjalnych odbiorców. Turyści zyskują możliwość wypoczynku co najmniej o 50% taniej, czyli z rabatem znacznie większym niż w ofertach „Last Minute” proponowanych przez biura podróż – mówi Filip Goździewicz, prezes MyDeal.pl.


Z szacunków Instytutu Turystyki wynika, że w tym roku urlop w kraju spędzi przynajmniej o 150 tys. Polaków więcej niż rok temu. Oznacza to zwiększenie dochodów rodzimej branży turystycznej o około 80-100 mln zł. Polscy przedsiębiorcy wykorzystują fakt, że wielu turystów rezygnuje z dalekich wyjazdów ze względu chociażby na niestabilną sytuację polityczną w Afryce i przez atrakcyjną ofertę starają się przyciągnąć klientów. W tym celu coraz częściej sięgają po nowy, bardzo efektywny kanał promocji – serwisy zakupów grupowych.


Opublikowane przez serwis GoDealla.pl wyniki badania preferencji zakupowych polskich internautów pokazują wyraźnie, że oferty turystyczne cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem – tego typu usługi chciałby nabyć w serwisach zakupów grupowych niemal co drugi użytkownik.


– Klienci MyDeal.pl doceniają potencjał ofert turystycznych. Na przykład pobyt w praskim hotelu w ciągu niecałych 48 godzin zakupiło 800 użytkowników. Równie dużym zainteresowaniem cieszą się oferty krajowe: wyjazdy nad Bałtyk, czy w góry – dodaje Goździewicz.


Komentujesz: Wakacje za pół ceny coraz popularniejsze

Wpisz komentarz

Zamknij to okno
Tylko zalogowani użytkownicy mogą wystawiać komentarze

Fotogaleria: Galeria artykułuTagi: podróże, podróż po polsce, zakupy grupowe, mydeal


Wasza ocena:


Wyślij link do znajomego!

Zamknij to okno
Prześlij poniższy link do znajomego najwygodniejszą dla Ciebie formą :


Wasze komentarze

Skomentuj artykuł


    Jeszcze nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Zgłoś nadużycie